Fizjoterapia

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Fizjoterapia

Post autor: heniutek »

Mam nietypowe pytanie - jak długo się czeka, by mogła się odbyć fizjoterapia w Warszawie? Interesują mnie zarówno państwowe placówki jak i prywatne. Najbardziej zależy mi na tym, by fizjoterapia była prowadzona w sposób kompleksowy i odpowiedni do stanu zdrowia.
Awatar użytkownika
Pierrot
Posty: 33
Rejestracja: 21 wrz 2019, 18:53

Re: Fizjoterapia

Post autor: Pierrot »

Niestety czasem czas oczekiwania na zabiegi rehabilitacyjne czy fizjoterapeutyczne jest bardzo długi. Jeśli nie chcesz czekać to możesz niektóre zabiegi wykonywać w domu. W hurtowni rehabilitacyjnej możesz zamówić aparat do magnetoterapii https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii a także akcesoria i sprzęty rehabilitacyjne i ćwiczyć w domu. Przy kontuzjach bardzo ważne jest jak najszybsze rozpoczęcie rehabilitacji bo to zwiększa szanse na szybki powrót do pełnej sprawności.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Fizjoterapia

Post autor: Andre »

moja babcia jezdzi juz na wozku i ma problemy z krazeniem. Na szczescie teraz kiedy przebywa w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ to tam zajmuja sie nią profesjonalni opiekunowie przez cała dobę. Ma wykonywane masaże pod czujnym okiem rehabilitantow i teraz czuje sie znacznie lepiej .O zdrowie trzeba dbac w kazdym wieku
ODPOWIEDZ