Firma transportowa

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
zebra
Posty: 43
Rejestracja: 16 maja 2019, 9:34

Firma transportowa

Post autor: zebra »

Mam firmę świadczącą usługi w zakresie wyposażenia biur, czyli wszystko czego potrzebujesz w swoim biurze łącznie z meblami. Ostatnio otrzymaliśmy duże zlecenie, ale w Anglii. I tu pojawia się problem, gdyż firma kurierska z której do tej pory usług korzystaliśmy jest zawalona zleceniami i nie podejmą się kolejnego. A ja nie mogę pozwolić sobie na stratę swojego klienta. Nie znacie jakieś firmy, która zajmuje się transportem mebli za granicę i która podpisze ze mną umowę na dłuższy okres??
Awatar użytkownika
nanasia
Posty: 53
Rejestracja: 27 lut 2019, 15:36

Re: Firma transportowa

Post autor: nanasia »

Przed wysłaniem paczki i powierzeniem jej w ręce kuriera warto zadbać o to, by przesyłka była właściwie zapakowana. Opakowanie powinno być trwałe i wytrzymałe, aby paczka wytrzymała trudy nawet wielogodzinnego transportu. To szczególnie ważne, gdy wysyłamy paczki za granicę. Czas ich wędrówki można bowiem liczyć nie w godzinach, a w dniach. Warto więc zaopatrzyć się w hurtową ilość dużych kopert, folii bąbelkowej oraz kartonów, dzięki którym każdą przesyłkę da się sprawnie i bezproblemowo zapakować.

religijne filmy fabularne
Awatar użytkownika
Kiruna
Posty: 14
Rejestracja: 13 maja 2019, 17:14

Re: Firma transportowa

Post autor: Kiruna »

Zawsze dopilnowuję, aby przesyłki wychodziły z mojej firmy dobrze zapakowanie, ponieważ klient jak ją otrzymuje, to ocenia, to co otrzymał. Zdarzyło się, że firma, której zleciłam usługę spedycyjną, miała jakiś wypadek na trasie i paczki musieli zbierać z ulicy. To sobie wyobraźcie, jako one wyglądały. I później klient ma do mnie pretensje, że płaci, a dostaje, to co zamówił w wymiętym i brudnym opakowaniu. W takich przypadkach przecież tez obowiązują jakieś procedury i zasady.
Awatar użytkownika
koalia
Posty: 15
Rejestracja: 10 maja 2019, 12:31

Re: Firma transportowa

Post autor: koalia »

Poprzedniczka ma sporą racje, warto takich rzeczy dopilnować, by potem nie było żadnych niespodzianek, i nieprzyjemnych rozmów z klientem. Dlatego też warto rozważyć dokładnie wybór firmy, która będzie przewoziła twoje przesyłki. Nie wiem czy juz zdecydowałaś się na kogoś, ale może jeszcze zerknij sobie na ofertę tej firmy https://www.speedpack.com.pl/ mają szeroki wachlarz usług, stały cennik a to ważne. Myślę że oni będą spełniac twoje oczekiwania i będziesz zadowolona.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Firma transportowa

Post autor: kozi44 »

w uzyskaniu wyzszego odszkodowania pomogli mi w  https://odszkodowania-mura.pl/szkody-komunikacyjne/  .Zdecydowanie polecam. Profesjonalni pracownicy, z dobrym podejściem do klienta. Sprawdzona i wiarygodna firma. Polecam, panowie doradzą w każdej sytuacji i powiedzą czy przysługują ci roszczenia
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Firma transportowa

Post autor: Catty »

A czy ktoś z Was planuje może otworzyć własną firmę transportową? Jeśli tak, to myślę, że zainteresują Was informacje na stronie internetowej https://europim.pl/licencja-transportowa-przewoznika/. Dowiecie się stamtąd, czy potrzebna Wam będzie licencja transportowa przewoźnika i jak taką licencję zdobyć ;)
KarolŻ456

Re: Firma transportowa

Post autor: KarolŻ456 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy transportowej Adviser Solutions Polska z Lublina https://trans-adviser.pl/transport/. Firma specjalizuję się we wszelkich usługach związanych z transportem i spedycją krajową oraz międzynarodową. Firma podejmie się transportu materiałów sypkich, zbóż, pasz, kruszyw, węgla, surowców płynnych, ładunków paletowych.
Kireń

Re: Firma transportowa

Post autor: Kireń »

Transport to na duże wyzwanie i warto zawsze być na czasie jeśli chodzi o nowe przepisy i wymagania jakie dotyczą tej branży. Jeżeli potrzebujecie takiego miejsca z konkretnymi informacjami to polecam sprawdzić bloga od Flotman gdzie na przykład jest taki artykuł jak "Ustawa o elektromobilności: 3 rzeczy, które powinien wiedzieć manager floty" https://www.flotman.pl/blog/ustawa-o-el ... ger-floty/ bo warto się na wszystko odpowiednio przygotować!
Henryk Ń

Re: Firma transportowa

Post autor: Henryk Ń »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą tej firmy ETSERWIS http://etserwis.com.pl/ z miejscowości Nowogród Dobarzńskim. Firma oferuję kompleksowe naprawy bieżące i obsługa wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep jak i
diagnostykę komputerową. Firma specjalizuję się również w kompleksowych naprawach oraz bieżącej obsłudze wszystkich marek pojazdów ciężarowych, dostawczych i naczep.
łukasz

Re: Firma transportowa

Post autor: łukasz »

Od niedawna posiadam właśnie bardzo dobry system od https://safewayfx2.com/ . Zapewnia on wgląd do stanu technicznego pojazdu jak i monitoring martwego pola i wiele innych, także moim zdaniem warto na niego postawić bo wiadomo, że bezpieczeństwo to podstawa
marek39

Re: Firma transportowa

Post autor: marek39 »

My pierwsze co załatwialiśmy do transportu naszych rzeczy to porządne kartony. Na stronie sklepu neopak.pl znajdziecie artykuł o rodzajach i zastosowaniu kartonów https://neopak.pl/cms/kartony--historia ... astosowani, a także skorzystacie z ogromnego wyboru materiałów papierowych.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
dana008

Re: Firma transportowa

Post autor: dana008 »

Może w tym temacie zainteresuje was firma transportowa Magemar https://magemar.com.pl/ i ich usługi spedycyjne. Będziecie mogli w tymi miejscu znaleźć kompleksową pomoc jeżeli chodzi o transport towarów, także pomogą w przygotowaniu towaru pod transport morski oraz oferują oni obsługę celną. Jeżeli będziecie mieli do przewiezienia większy, cięższy sprzęt, to na pewno w tym miejscu świetnie sobie z tym poradzą, polecam serdecznie do zapoznania się z ofertą.
ODPOWIEDZ