Elektryk

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Wieśka

Elektryk

Post autor: Wieśka »

Witajcie. Chciałam się z wami podzielić namiarem na dobrego elektryka https://elektryk24wroclaw.pl/. Kilka dni temu potrzebny mi był elektryk wrocław niedziela - to wtedy nastąpiła awaria. Nic nie działało. Nawet nie miałam żadnego namiaru. Znajomy mnie poratował telefonem. Uczcie się na moich błędach. Warto mieć numer zawsze zapisany. Tak na wszelki wypadek.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Elektryk

Post autor: Catty »

A czy wiecie o tym, że aby wykonywać pracę elektryka potrzebne są specjalne uprawnienia? Na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/ możecie zapisać się na specjalny kurs elektryczny on-line, który przygotuje Was do egzaminu. Jego zdanie jest warunkiem uzyskania takich uprawnień.
julek

Re: Elektryk

Post autor: julek »

Jeśli chcielibyście skorzystać z usług odpowiedniego elektryka na terenie małopolski, to ta firma http://energetyczni.pl/ pomoże wam ze wszystkim, w czym płynie prąd. Realizują usługi elektryczne dla osób fizycznych czy przedsiębiorstw.
burza

Re: Elektryk

Post autor: burza »

A czy ktoś z was ma wdrążone u siebie styczniki modułowe? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się nad tym - czy faktycznie warto je u siebie zainstalować? Ponoć zapewniają one ochronę przed obciążeniem, ale i ułatwiają zarządzanie poszczególnymi sprzętami itd. Na Zamel24.pl coś takiego znalazłam.
ODPOWIEDZ