drukarka

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
gełko

drukarka

Post autor: gełko »

Jakie drukarki posiadacie? Zastanawiam się nad kupieniem laserówki, chciałam kupić coś do domu co będie szybko drukowało.
miśka112

Re: drukarka

Post autor: miśka112 »

Nie do końca mam zaufanie do takich drukarek. Zdecydowanie bardziej wolę klasyczne - tuszowe, w których gdy tylko znajdzie się sprawdzone miejsce na kupno tuszu, wystarczy je dokupować gdy się skończą. Na stronie: https://tonatuszu.pl/materialy-eksploat ... ze-brother jest ich sporo do wyboru i są w dobrych cenach, więc spokojnie można zamawiać je tutaj.
ękas

Re: drukarka

Post autor: ękas »

gełko pisze: ↑09 gru 2020, 22:51 Jakie drukarki posiadacie? Zastanawiam się nad kupieniem laserówki, chciałam kupić coś do domu co będie szybko drukowało.
zobacz sobie na ofertę brother, z tego co ludzie piszą to najmniej problemów jest z dostępnością do zamienników do tej marki. Activejet zazwyczaj szybko wypuszcza zamienniki nawet do nowych modeli
Królek

Re: drukarka

Post autor: Królek »

Zdecydowanie polecam drukarki firmy HP, szczególnie te laserowe. Są bardzo wydajne oraz ciche. Niestety nie wiem jak pracują na zamiennikach tonerów. Ja, kupuje oryginalne tutaj https://ale.pl/1105-oryginalne-tonery-do-drukarek-hp ponieważ na oryginalnym tonerze, można wydrukować nawet 2500 stron.
którzy

Re: drukarka

Post autor: którzy »

Dziś kryptowaluta pewnie podbija świat elektroniczny. Dlatego wielu tych, którzy byli w stanie docenić zalety platform handlowych, rzuciło swoją główną pracę i poświęciło się handlowi. Od dawna już przeszło do historii, że czas, w którym handel na giełdach był dostępny tylko dla wąskiego kręgu ludzi, brokerów, którzy pochowani w stosach papierów wartościowych monitorowali ruch cen niektórych aktywów. Cały proces związany z giełdą kryptowalut prawie w całości przeszedł do sieci jak handlowac kryptowalutami . Co więcej, stał się dostępny dla większości użytkowników sieci. Dziś każdy może zostać traderem kryptowalut, niezależnie od poziomu wiedzy i wysokości kapitału początkowego.
Igoł

Re: drukarka

Post autor: Igoł »

Szukając natomiast dobrej jakości wyposażenia biurowego do swojej firmy to jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście również zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Ale https://ale.pl/content/59-dzierzawa-i-wynajem-drukarek u których oprócz również będziecie mogli liczyć na takie możliwości jak wynajem, czy również dzierżawa długoterminowa z zapewnionym wsparciem serwisowym, dostarczaniem zamienników i napraw. To mega wygoda, ale również spora oszczędność :)
Kroś

Re: drukarka

Post autor: Kroś »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego wsparcia w zakresie wyboru dobrej jakości zamienników do biura, w tym również tuszy i tonerów to na pewno warto tutaj zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez sklep DobreTonery.pl https://dobretonery.pl/ w którym będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższą jakość, dostęp do oryginałów oraz zamienników i pomoc obsługi (jednocześnie nie zapominając o darmowej dostawie).
chamówka

Re: drukarka

Post autor: chamówka »

Przy dysponowaniu drukarką laserową należy zadbać o profesjonalne tonery, dedykowane pod taką drukarkę. RenWex zapewnili mi ten sprzęt w rozsądnej jakości i za jeszcze lepszą cenę. Być może i Ty znajdziesz w tym coś dla siebie? Tak się składa, że sprostały one moim oczekiwaniom przez co wciąż możemy realizować druk w naszej firmie. Same tonery to definicja możliwe najwyższej jakości, za jeszcze lepszą cenę. Zdecydowanie Wam polecam! Nasz sprzęt biurowy trzeba pielęgnować i w taki sposób.
ODPOWIEDZ