Domy szkieletowe

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:42

Domy szkieletowe

Post autor: viktoria34 »

Uważajcie, jak kupujecie dom i sprawdzajcie, co tylko możecie. My kupiliśmy dom, a za chwilę okazało się, że jest dość duży grzyb w domu i musieliśmy działać jak najszybciej. Co w takich wypadkach mogę Wam polecić? Przede wszystkim usługi firmy https://projektydompl.pl/belostok/ oni oprócz tym, ze wykonują osuszanie po zalaniu warszawa, to jeszcze dodatkowo zajmują się ozonowaniem i odgrzybianiem. Śmiało możecie sprawdzić sobie ich ofertę oraz możliwości, jakimi dysponują.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Domy szkieletowe

Post autor: kozi44 »

viktoria34 pisze: ↑01 cze 2020, 1:45 Uważajcie, jak kupujecie dom i sprawdzajcie, co tylko możecie. My kupiliśmy dom, a za chwilę okazało się, że jest dość duży grzyb w domu i musieliśmy działać jak najszybciej. Co w takich wypadkach mogę Wam polecić? Przede wszystkim usługi firmy https://projektydompl.pl/belostok/ oni oprócz tym, ze wykonują osuszanie po zalaniu warszawa, to jeszcze dodatkowo zajmują się ozonowaniem i odgrzybianiem. Śmiało możecie sprawdzić sobie ich ofertę oraz możliwości, jakimi dysponują.
ja znam firma osuszająca budynki mieszkania, piwnice, biura. Ich doświadczenie i zaangażowanie pozwala klientom zminimalizować straty, czas i nerwy. Ceny mają bardzo przystępne. Mogę podac adres jesli chcesz
ODPOWIEDZ