Dom seniora

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Dom seniora

Post autor: Andre »

Czesc :) macie moze kogos aktualnie w domu opieki? Szukam takiego miejsca w okolicach Inowrocławia. Może mi ktoś coś polecić ? Na razie oglądam ofertę tego ośrodka https://podtopolami.eu/ ktory jest w Piotrkowie Kujawskim a to całkiem niedaleko. Widzę tutaj jakieś zdjęcia, ktore wskazują na to ze budynek jest bardzo dobrze i ladnie wyposazony - a podobno personel jest bardzo pomocny i zyczliwy .Akurat szukam takiego porzadnego osrodka dla mojej babci, co myslicie?
Awatar użytkownika
Bogucki
Posty: 31
Rejestracja: 28 lis 2019, 10:39

Re: Dom seniora

Post autor: Bogucki »

Wraz z wiekiem wiele osób również choruje i opieka nad taką starszą, schorowaną osobą w wielu przypadkach przerasta rodzinę. Wtedy najlepszą opcją jest wybór dobrego domu opieki. Do takich z pewnością zalicza się "Dom Rodzinny" w Nowym Dworze Mazowieckim. Seniorzy mogą tam dostać się na fundusz jak i prywatnie.

brama jednoskrzydłowa uchylna
Awatar użytkownika
Fibi
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2020, 7:13

Re: Dom seniora

Post autor: Fibi »

No właśnie nie mam nikogo w takim domu a szkoda, bo zastanawiamy się nad oddaniem do takiego domu naszego dziadka. Chcieliśmy tego uniknąć, ale nie damy rady opiekować się dziadkiem przez cały czas, bo każdy z nas pracuje. Dlatego też szukamy dla niego dobrego domu opieki. Koleżanka z pracy podesłała mi namiary na ten dom http://domseniora24.pl/ w którym pracuje jej ciocia. Muszę powiedzieć, że widać iż jest tam bardzo dobra opieka, domowa atmosfera i wszystko czego osobom starszym potrzeba
Awatar użytkownika
shalimar
Posty: 26
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:39

Re: Dom seniora

Post autor: shalimar »

Mogę od siebie polecić dom seniora dla osób starszych http://podtopolami.eu Na podopiecznych czekają lekarze, pielęgniarki i opiekunki wyróżniające się wiedzą, profesjonalizmem, empatią i doświadczeniem. Osoby tam przebywające mogą podnosić sprawność psychofizyczną naszych podopiecznych i aktywizować ich poprzez różnego typu zajęcia terapeutyczne.
ODPOWIEDZ