Czyszczenie hali Żywiec

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Omar_71
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2020, 19:07

Czyszczenie hali Żywiec

Post autor: Omar_71 »

Cześć forumowicze. Zastanawiam się nad wynajęciem jakiejś firmy zewnętrznej, która zajmie się czyszczeniem mojej hali magazynowej. Ponoć dobrze radzi sobie z tym firma renova.bielsko.pl. Znacie ich?
Awatar użytkownika
Orian-83
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2020, 19:52

Re: Czyszczenie hali Żywiec

Post autor: Orian-83 »

Ja firmie Renova zlecam czyszczenie posadzi w Żywcu. Uważam, że lepszych specjalistów od takich prac zwyczajnie nie ma. Oferują dobrą cenę za porządnie wykonaną usługę. W mojej opinii są zdecydowanie warci polecenia.
Paweł

Re: Czyszczenie hali Żywiec

Post autor: Paweł »

Generatory od firmy https://o3ozon.pl/prasy-hydrauliczne-c-21.html służą oczyszczaniu oraz odświeżaniu powietrza w pomieszczeniach. Może sprawdźcie na ich stronę, poczytajcie o tych urządzeniach i zamawiajcie by troszkę oczyścić halę z grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i innych.
kaśka2778

Re: Czyszczenie hali Żywiec

Post autor: kaśka2778 »

Paweł pisze: ↑01 wrz 2021, 17:04 Generatory od firmy https://o3ozon.pl/prasy-hydrauliczne-c-21.html służą oczyszczaniu oraz odświeżaniu powietrza w pomieszczeniach. Może sprawdźcie na ich stronę, poczytajcie o tych urządzeniach i zamawiajcie by troszkę oczyścić halę z grzybów, pleśni, bakterii, wirusów i innych.
Ale super, nigdy się tym nie interesowała, a szkoda. Może oszczędziłoby mi to wiele pracy, którą robiłam ręcznie.-
Agencja Eventowa Łódź
ODPOWIEDZ