czy kurier przetransportuje opony?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
leopary
Posty: 30
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:51

czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: leopary »

Myślicie czy kurier przetransportuje opony? Muszę je przesłać, a nie wiem czy to nie za duży gabaryt

czotki na rękę
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: buklanka »

Tak, na pewno można przesłać opony kurierem , z tym że to musi być kurier, który posiada taką usługę w swojej ofercie bo taki klasyczny na pewno się tego nie podejmie. Poszukaj w necie serwisów poświęconych temu tematowi, tam znajdziesz wszelkie informacje
Borysław

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: Borysław »

Jak najbardziej, możesz wysłać takie rzeczy kurierem. Bez problemu nadasz paczkę o większych gabarytach. Przy okazji, polecam ci zajrzeć do tego artykułu https://logistykaitransport.pl/logistyk ... irmie,8358 , gdzie znajdziesz porady jak obniżyć koszty przesyłania paczek w firmie.

pręt aluminiowy cena
ilonka12

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: ilonka12 »

Warto sobie porównać ceny oraz czas doręczenia przesyłki co dla wielu klientów również jest bardzo ważne. Natomiast, jeśli zastanawiasz się jakie są maksymalne rozmiary paczek, które można nadać kurierem, to możesz sobie przeczytać ten artykuł http://mamipapi.pl/jakie-sa-maksymalne- ... -kurierem/ .
Władysław

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: Władysław »

Od wielu lat prowadzę własną firmę i wiem jak ważna jest współpraca ze specjalistami w danej branży. Dlatego polecam Wam sprawdzić porady z artykułu na stronie https://patizonet.com/pl/life/co-dzieje ... adasz.html , gdzie dowiecie się co sie dzieje z przesyłką podczas jej nadania.
zbyslaw

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: zbyslaw »

Istnieje możliwość skorzystania z wysyłki paletowej. JEśli chcesz przesłać coś większego, to możesz poszukać informacji na ten temat w różnych wpisach, np. w tym https://www.wdomu.com.pl/co-mozna-wyslac-na-palecie/ . Ograniczenia dotyczące rodzaju przesyłanych przedmiotów na paletach nie różnią się zbytnio od tych dotyczących standardowych paczek. Na paletach można przewozić więc dosłownie wszystko.
michhha

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: michhha »

Dlaczego ceny usług kurierskich różnią się od siebie? Otóż, jest to złożona kwestia i nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Jednym z czynników wpływających na koszty usług jest rodzaj dostawy, jaką oferuje dana firma. Innymi słowy, niektóre firmy kurierskie specjalizują się w ekspresowych dostawach, a inne w standardowych, co ma wpływ na cenę. O innych czynnikach wplywających na cenę możecie poczytać też tutaj - http://www.adept-liceum.pl/dlaczego-cen ... edzy-soba/ .

rdi polska s.p. z o.o
Nina77

Re: czy kurier przetransportuje opony?

Post autor: Nina77 »

Poszukujesz najlepszych sposobów na nadawanie przesyłki paletowej? zanim zdecydujesz się na nią, dobrze jest zorientować się w kwestii jej przygotowania, a także cennika. Warto jest zerknąć na stronę https://chwilrank.pl/nadawanie-przesylk ... ganizowac/ gdzie znajdziecie wiele cennych informacji na ten temat!
ODPOWIEDZ