Cyfrowa waluta

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Cyfrowa waluta

Post autor: mczay »

Nigdy nie miałem do czynienia z kryptowalutami.
___
https://www.ceneo.pl/Grzejniki_lazienkowe
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Cyfrowa waluta

Post autor: Chana »

A co myślicie na temat tego serwisu https://comparic.pl/blockchain-prawie-w ... -wiedziec/ ? Polecił mi to znajomy, który zna się na kryptowalutach. Podobno to profesjonalny i rzetelny serwis oferujący sprawdzone wskazówki i porady. Też tak uważacie? Wchodzicie w ogóle na takie strony i czytacie takie poradniki i artykuły?
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
Zeke
Posty: 29
Rejestracja: 26 wrz 2019, 13:35

Re: Cyfrowa waluta

Post autor: Zeke »

Bardziej interesują mnie aktualne ceny pierwiastków na giełdzie https://unimetalrecycling.pl/kursy-gieldowe/ gdyż od tego zależą ceny w skupach katalizatorów a z racji że jestem mechanikiem to oddaje ich miesięcznie całkiem sporo, więc mogę powiedzieć że to takie dodatkowe źródło zarobku dla mnie.
Brawórka

Re: Cyfrowa waluta

Post autor: Brawórka »

Zauważyłam, że to wielu ludzi się tym interesuje. Dla mnie sprawa jest bardzo ryzykowna. Można poszukać na różnych portalach, w zestawieniach https://zarabiam.net.pl/opcje-binarne/r ... e-binarne/, żeby zdobyć więcej informacji. Najlepiej zacząć od jakichś podstaw, żeby nie naciąć się na zobowiązanie, która będzie nam ciążyło https://zarabiam.net.pl.
GrzeszkowiakŚ

Re: Cyfrowa waluta

Post autor: GrzeszkowiakŚ »

Podrzucam Wam linka do tej stronki - https://marketinvest.pl/kryptowaluty/ Znajdziecie tam naprawdę ogrom informacji na temat kryptowalut. Ja uważam, że to przyszłość i warto w nie inwestować, trzeba jednak najpierw naprawdę dobrze zaznajomić się z tematem i co nie co wiedzieć ;)
ODPOWIEDZ