Ciekawe dodatki na ścianach ?

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 225
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: justa »

Jestem właśnie na etapie remontu swojego mieszkania. Wszystkie ściany pomalowałam na biało, ale wydają się być bardzo puste. Jak je udekorować? Kupić obrazy a może lepiej Fototapety ? Co myślicie na ten temat?
Awatar użytkownika
Raff1980
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2020, 19:54

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: Raff1980 »

Fototapety są moim zdaniem trochę kiczowate zaś obrazy nie do każdego wnętrza pasują. Fajnym dodatkiem wydaje mi się natomiast zegar ścienny. W ofercie https://www.indelo.pl/zegary-scienne-cat-84 widziałem sporo ciekawie zaprojektowanych zegarów tego typu, które pasują i do salonu i do sypialni i do kuchni. Są tutaj czasomierze typowo nowoczesne jak i bardziej stylowe, np. drewniane.
Pustkę na białych ścianach możesz wypełnić również wyjątkowo praktycznymi półkami ściennymi.
Awatar użytkownika
bubermart
Posty: 5
Rejestracja: 18 wrz 2020, 7:51

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: bubermart »

Bardzo fajnym rozwiązaniem moim zdaniem są fototapety


_________________________
własny biznes perfumy
sylwuś

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: sylwuś »

Według mnie bardzo fajnym dodatkiem do mieszkania są fototapety, ja posiadam kilka, i przy odpowiednim wyborze można dużo zrobić za ich pomocą, na przykład optycznie powiększyć wnętrze, na czym mi zależało, teraz szukam fajnej fototapety do kuchni, jednak nie wiem, czy w kuchni warto zakładać takie rzeczy, czy nie zniszczy się dość szybko.
tymką

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: tymką »

Wiadomo, że obrazy są najwspanialszymi dodatkami, które wisząc na ścianie mogą jeszcze na siebie sporo zarobić. Zerknijcie sobie na claude monet dzieła , piękne rzeczy, małe większe, jestem przekonana, że mogą na spokojnie ozdobić wnętrze niezależnie od tego czy kuchnia czy salon.
tośia

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: tośia »

Bardzo fajnym dodatkiem do ozdoby ścian są fototapety, a mamy ich bardzo dużo, jeśli chodzi o wzory, to znajdziemy dosłownie wszystko, fototapety do pokoju dziecięcego z postaciami z bajek, na korytarz, które powiększają pomieszczenie, czyli wszystkie fototapety z oknem lub tunelem, graficzne, motywy filmowe, a nawet uliczki miast, każdy znajdzie cos odpowiedniego dla siebie.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: Catty »

Jeśli zastanawiacie się właśnie, jak zaaranżować ściany w Waszym domu lub mieszkaniu, to myślę, że może Was zainteresować artykuł na stronie internetowej http://domnanowo.pl/dom-mieszkanie/oryg ... rekodziela. Dowiecie się z niego, jakie są obecnie najpopularniejsze ozdoby na ścianę i czym kierować się przy ich wyborze ;) Bo naprawdę jest w czym wybierać ;)
Górjania43

Re: Ciekawe dodatki na ścianach ?

Post autor: Górjania43 »

Przesuwne ściany nie zdały u nas egzaminu, zamieniliśmy je w klimatyczne panele na ściany linero https://www.vox.pl/produkt-listwa-liner ... 55823.html. Nadają wnętrzu wyjątkowy charakter i pomogły wyznaczyć różne strefy. To z pewnością ciekawy dodatek do wnętrza na ściany, który jednocześnie wygłusza pomieszczenie.
ODPOWIEDZ