Brama przesuwna bez przeciwwagi

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Adaś

Brama przesuwna bez przeciwwagi

Post autor: Adaś »

Brama przesuwna bez przeciwwagi nie posiada tak zwanego "ogona", dzięki czemu model ten zapewnia do 50% oszczędności miejsca w przestrzeni przeznaczonej dla bramy wjazdowej. To innowacyjne rozwiązanie z dedykowaną automatyką oferowane jest przez polską firmę Polargos: https://polargos.pl/innowacyjne-rozwiaz ... zeciwwagi/
Głodek Jarek

Re: Brama przesuwna bez przeciwwagi

Post autor: Głodek Jarek »

Do takich bram po prostu muszą też być odpowiednie siłowniki, które poradzą sobie z ciężarem bramy, też pracą w różnych warunkach, np. w przypadku większego wiatru. Dobry siłownik też nie będzie pobierał tyle prądu, a to ważne. Myślę, że spokojnie w takich warunkach sprawdzą się napędy BFT. Bardzo dobra odporność, wytrzymałość i proste programowanie
Igoś

Re: Brama przesuwna bez przeciwwagi

Post autor: Igoś »

W przypadku poszukiwań stykowej i jednocześnie dobrej jakości bramy garażowej to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Bramotechnika https://www.bramotechnika.pl/ u których będziecie mogli liczyć zarówno na wsparcie pod względem wyboru, pomiarów i oczywiście wykonanych prac montażowych. Przede wszystkim mają świetnie przygotowaną ofertę producenta Hormann, który jednak wypada bardzo dobrze na tle konkurencji. Obsługa bardzo pomocna i też potrafi podpowiedzieć jakie rozwiązania w danym przypadku będą najlepsze. Pozdrawiam i dajcie znać na co się ostatecznie zdecydowaliście!
pikoloś

Re: Brama przesuwna bez przeciwwagi

Post autor: pikoloś »

Nie można oszczędzać na bezpieczeństwie domu. Dlatego postawiliśmy na solidne ogrodzenie i bramę od https://polbram.eu/, które są synonimem niezawodności.
GenZ2

Re: Brama przesuwna bez przeciwwagi

Post autor: GenZ2 »

Jeśli szukasz trwałego i eleganckiego rozwiązania dla swojego ogrodu, Producent ogrodzeń gabionowych ma coś specjalnie dla Ciebie. Gabiony to nie tylko ogrodzenia, ale również elementy małej architektury, takie jak donice, ławki czy mury oporowe. Producent ogrodzeń gabionowych oferuje szeroki asortyment, który pozwala na kreatywne wykorzystanie tych unikalnych struktur w Twojej przestrzeni. To idealne połączenie funkcjonalności i designu.
ODPOWIEDZ