Beton na wylewkę pod posadzkę

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Budujew2018
Posty: 15
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:50

Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: Budujew2018 »

W garażu musimy wylać posadzkę. Postawiliśmy na żywicę epoksydową. Ale musimy zrobić bazę betonową, żeby wyrównać powierzchnię. Da radę zrobić to samemu czy lepiej zamówić materiał z betoniarnia Olesno?
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: abraham »

W sumie ja się akurat na samym betonie nie znam, ale jeśli chcemy mieć np. dobrą posadzkę przemysłową to musimy ją zamówić u sprawdzonych producentów. Ja zdecydowałem się na posadzkę przemysłową od https://powerrubber.com/kat/posadzki-przemyslowe/ i muszę powiedzieć, że faktycznie jest ona bardzo wysokiej jakości. O takie coś mi właśnie chodziło.
Awatar użytkownika
warubas66
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2020, 6:53

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: warubas66 »

Najlepiej kupić dobry beton b30 moim zdaniem


______________________
ocieplanie pianką w Częstochowie
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:42

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: viktoria34 »

Moim zdaniem nie istnieje coś takiego jak idealna podłoga, bo przecież to zależy od wielu czynników oraz indywidualnych potrzeb natomiast można wyróżnić najlepsze firmy. U mnie w rejonie jedną z takich firm jest po posadzki z żywice https://ladna-podloga.com.pl/posadzki-z ... w-gdansku/. Szybko i sprawnie się uwinęli w moim przypadku była to posadzka pod ogrzewanie podłogowe i na tej posadzce później położyliśmy panele. Kontakt i wszelkie informae znajdziecie u nich na stronie internetowej.
pakiś

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: pakiś »

Ja to myślę, że w pakiecie to powinniście kupić też coś takiego jak farba do betonu , żebyście mogli go dowolnie kolorować. To ważne, bo przecież nie każdy ma możliwość i wiedzę, jak to ma wszystko wyglądać. A jak dodamy własne kolory, to nam może wyjść super aranż.
KrólMaciuś

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: KrólMaciuś »

A jakby tak poszukać betoniarni w pobliżu? Oni najlepiej doradzą co się sprawdzi w tym przypadku i pewnie też dowiozą materiał na miejsce. My akurat korzystaliśmy z usług betoniarnia Radomsko i jesteśmy bardzo zadowoleni. W przyszłości pewnie też jeszcze skorzystamy.
Brzózka

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: Brzózka »

Czy znacie firmy, które oferują żywicę na powierzchnie mieszkalne? Chodzi mi o coś takiego, jak posadzki żywiczne 3d https://inter-floor.de/fotos/fotos-lager/.
Chciałabym tym sposobem wykończyć kabinę prysznicową, ale widywałam to tylko skalę przemysłową na halach lub parkingach jak tu: http://inter-floor.de/.
dorr

Re: Beton na wylewkę pod posadzkę

Post autor: dorr »

posadzka epoksydowa to najlepszy wybór w miejscach zwiększonego natężenia ruchu i nacisku, takich jak hala lub magazyn. Ich parametry są wyjątkowo dobre.
ODPOWIEDZ