Badania gruntów

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
Herbatka
Posty: 16
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:21

Badania gruntów

Post autor: Herbatka »

Gorąco zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy Remma-Global. Zajmuje się ona wykonywaniem piezometrów, laboratoryjnymi badaniami geotechnicznych gruntów i projektowaniem prac geologicznych.
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Badania gruntów

Post autor: abraham »

Ja raczej nie potrzebowałem robić badań gruntów, ale często jak najbardziej takie prace są zlecane. Z pewnością wtedy przyda się firma http://staltechnika.pl/ która posiada w swojej ofercie najróżniejsze odwierty pionowe lub poziome. Jestem przekonany, że tak wykonane prace geotechniczne pozwolą poznać właściwości ziemi.
vereń

Re: Badania gruntów

Post autor: vereń »

U nas przeprowadzone zostało sondowanie SCPTU, jest to metoda, która zapewnia szczegółowe informacje o parametrach gruntu in-situ. Takie badanie przeprowadziła u nas firma Baars https://www.baars.pl/oferta/sondowanie-scptu ze Strzałkowa, ich oferta jest oczywiście znacznie szersza. To specjaliści w swojej dziedzinie, znają się na wykonywanej pracy, mają korzystne ceny. Zlecenie wykonali terminowo, szczerze ich polecam.
michał

Re: Badania gruntów

Post autor: michał »

Bardzo solidna szczecińska firma od badania gruntów to Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt http://geoprojekt.szczecin.pl/kontakt/ Zdecydowanie mogę wam ich doradzić, to specjaliści w zakresie badań geologiczno-inżynierskich, geotechnicznych, a także hydrogeologii. Decydując się na nich możecie być pewni, że usługi geologiczne świadczą na wysokim poziomie i nie przesadzają z cenami.
Grabowski ZigiŻ

Re: Badania gruntów

Post autor: Grabowski ZigiŻ »

Jeżeli szukasz firmy, która oferuję takie działania jak badanie gruntu, badania geologiczne czy badanie laboratoryjne to polecam zapisać sobie ten namiar. Firma GeoGT https://www.geogt.pl/badania-geotechnic ... k-po-kroku ma swoją siedzibę w Warszawie i Szczecinie i mają bardzo wszystkie uprawnienia i pozwolenia i ja zamawiałem u nich badanie laboratoryjne moich gruntów bo chciałem sprawdzić ich właściwości mechanicznych i fizycznych.
mik

Re: Badania gruntów

Post autor: mik »

My korzystaliśmy z usług firmy GRUPA BARG https://www.barg.pl/oferta/geotechnika- ... a-gruntow/ z Warszawy. Oni mają szeroki zakres usług, zajmują się wykonywaniem także badań i analiz gruntów. Wykonują zarówno terenowe badania geotechniczne, jak i analizy laboratoryjne gruntów, wydają profesjonalne opinie geotechniczne. Mają doświadczenie i są kompetentni, usługi mają w atrakcyjnych cenach, terminowo, szczerze ich polecam, są rzetelni.
ODPOWIEDZ