Anaboliki

Inne tematy. Masz pytanie, na które nie znalazłeś odpowiedzi gdzie indziej? Zajrzyj tutaj.
Awatar użytkownika
palma
Posty: 51
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:43

Anaboliki

Post autor: palma »

Hej, co wiecie o anabolikach? Czy stosowaliście? A jeśli tak, to jakie?
Awatar użytkownika
darka
Posty: 22
Rejestracja: 16 cze 2019, 14:36

Re: Anaboliki

Post autor: darka »

ŻADNE! W ogóle nie zastanawiaj się i nie bierz tego świństwa. Dziwię się, że nadal są osoby, które należy przekonywać, że to są środki do niczego. Zobacz ten wpis https://sportsempire.pl/niebezpieczne-s ... nabolikow/ i już będziesz wiedział/wiedziała, dlaczego one są takie złe. Możesz się wspierać odżywkami z białkiem czy aminokwasami, ale nie z anabolikami.
Awatar użytkownika
Raff1980
Posty: 16
Rejestracja: 29 cze 2020, 19:54

Re: Anaboliki

Post autor: Raff1980 »

Darka ma rację. Z tym, że często nawet nie potrzeba odżywek aby osiągać sukcesy w sporcie, bo wystarczy odpowiednia dieta. Warto abyście poczytali sobie np. czym jest żywność funkcjonalna. Na blogu https://onedaymore.pl/blog/zywnosc-funkcjonalna/ fajnie to wyjaśniają, odchodząc od medycznego języka dzięki czemu poradnik jest zrozumiały dla każdego. Mówiąc krótko, chodzi o jedzenie realnie sprzyjające naszemu zdrowiu i kondycji, o takie, które ma działanie wręcz lecznicze, dodaje nam witalności i sił.
Dodam, że wbrew pozorom nie są to wcale mega drogie produkty czy trudno dostępne. Nic z tych rzeczy! Dlatego tym bardziej warto przeczytać i postawić na to, co wartościowe i naturalne.
Awatar użytkownika
maja
Posty: 54
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:19

Re: Anaboliki

Post autor: maja »

Nie znam się na tym, ale jeśli to dotyczy świata sportu, to możecie szukać informacji w zasadzie tutaj http://sportclick.pl/ . To strona na temat właśnie informacji sportowych, więc jeśli to jest ważne, na pewno tu będzie opisane. Ja w ogóle sportem się nie interesuję, chociaż z przyjemnością czasem obejrzę mecz polskiej piłki nożnej, choć nie idzie im najlepiej.
sterydiś21

Re: Anaboliki

Post autor: sterydiś21 »

Ja ćwicząc już dłuższy czas wiem że sam nigdy nie osiągnę wyników jakie pragnę. Kolega polecił mi sklep online ze sterydami sklep w którym mogę znaleźć produkty wspomagające wzrost mięśni. Skorzystam z jego propozycji. Już patrzyłem na ten sklep i mają oni fajnie opisane wszystkie produkty jakie są dostępne. Dzięki tej stronie mogę też łatwo kupić w okazyjnej cenie.
stirydą32

Re: Anaboliki

Post autor: stirydą32 »

Polecam, jeśli chcecie zobaczyć efekty po krótkim czasie ćwiczeń od razu to zachęcam do zobaczenia oferty strony Cennik Sterydów . Wielu kulturystów ceni sobie takie wspomaganie bo ten steryd wspomaga wzrost tkanki mięśniowej o wysokiej jakości. Czyli zwiększa się ich efektywność podczas ćwiczeń.
ODPOWIEDZ