OGRZEWANIE

Chcesz dowiedzieć się jak zbudować kampanię Google Ads? Dołącz do nas.
fluoter

OGRZEWANIE

Post autor: fluoter »

Skoro mowa o ogrzewaniu, to pompy ciepła, czy inne elementy ekologicznego ogrzewania mogą Wam na pewno założyć instalatorzy stiebel eltron . Co prawda nie wiem, czy macie świadomość, jak to wygląda i jakie macie pod tym względem rozwiązania, ale na pewno warto to sprawdzać. Dlatego budujmy odpowiednie kwestie z fachowcami. I tyle.
Gawron

Re: OGRZEWANIE

Post autor: Gawron »

Dokładnie jest to bardzo ważna sprawa i ja jeszcze chcę powiedzieć, że także całkiem niedawno sam zacząłem rozważać to aby mieć u siebie pompę ciepłą marki Kaisai. Nie wiem czy kiedykolwiek o nich słyszeliście lecz z tego co się dowiedziałem to nie są one produkowane w Japonii lecz w Chinach. W sumie dla mnie jest to diametralna różnica.
Manio

Post autor: Manio »

Doskonale się u nas w domu sprawdzaja panel na podczerwień. MAmy panele polskiej marki Oxyly, polecam. Bezpieczne, ekologiczne i wydajne ogrzewanie www.oxyly.pl
moniśka

Post autor: moniśka »

Szczerze mówiąc ja myślę o tym by postawić na dniach na przepływowy podgrzewacz wody elektryczny . Widziałam, że bardzo wiele osób zachwalało sobie ofertę tego producenta, więc może jednak to będzie udany zakup.
gargamola

Post autor: gargamola »

Sprawdzam sobie kompleksowo wiedzę, jeśli chodzi o działanie niektórych wyposażeń w domu i jak na razie, to właśnie bojler do łazienki muszę jakoś dobrać. Nia razie nie mam na to pomysłów. Może wy mi poradzicie? Może wy mi jakoś to wskażecie ?
ODPOWIEDZ