Jazdna na rowerze

Czy warto inwestować w email marketing? Co umieścić w newsletterze?
Awatar użytkownika
Szalala
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:51

Jazdna na rowerze

Post autor: Szalala »

Wiem, ze teraz zimą trzeba odpowiednio przygotować się do jazdy na rowerze. Bardzo czesto w zwykłych rękawiczkach marzną mi ręce i nie wiem czy nie kupić sobie specjalne rękawiczki rowerowe . Tylko nie bardzo wiem, gdzie moge takich szukać, ktoś z was mi podpowie?
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Re: Jazdna na rowerze

Post autor: mila »

Ja to bardzo lubię jeździć na rowerze, a mój to już tam domaga się jakiejś pieszczoty, że właśnie jest u lakiernika na małym poprawieniu koloru, ale i zabezpieczeniu przed korozją. Dalej, kupuję mu jeszcze dzwonek tutaj https://sklepzrowerami.pl/309-Dzwonki po wypłacie, ale też i nie wiem, czy nowych oponek nie założę. Żeby był dopieszczony.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Jazdna na rowerze

Post autor: Catty »

Ja już szykuję się do kolejnego sezonu rowerowego. Ostatnio trafiłam w serwisie ogłoszeniowym Pokato.pl na bardzo fajne rowery używane. Widzę, że niektóre z nich są w idealnym stanie, a wystawione są po całkiem atrakcyjnych cenach. Jeśli więc również planowaliście zakup roweru, to polecam tam zajrzeć ;)
Staś29

Re: Jazdna na rowerze

Post autor: Staś29 »

Ja również uwielbiam jeździć na rowerze, niestety mój ma już kilkanaście dobrych lat i jeździ się na nim coraz gorzej. Na ten moment wymieniłem już w nim przerzutki do roweru oraz koła rowerowe. Za dwa lata będę się przymierzał do zakupu całego nowego roweru. Będę wdzięczny za polecenia, na jakiego producenta i model warto aktualnie zwracać uwagę.
ODPOWIEDZ