Inwestowanie

Czy warto inwestować w email marketing? Co umieścić w newsletterze?
Awatar użytkownika
Szalala
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:51

Inwestowanie

Post autor: Szalala »

Inwestowanie w siebie , czy własną firme to bardzo dobry pomysł, chociaż trzeba też to bardzo umiejętnie robić. Momentami w walce o naszą firmę potrzebujemy pomocy, czasami warto skorzystać ze wsparcia http://erzecznikpatentowy.pl/ , bo sami prawnie nie jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
Awatar użytkownika
Marysia
Posty: 46
Rejestracja: 17 lip 2019, 19:58

Re: Inwestowanie

Post autor: Marysia »

czasami inwestowanie bywa bardzo skomplikowane, jeżeli nie mamy zbyt dużej wiedzy na ten temat to już w ogóle. Dlatego warto się rozwijać i posiadać coraz to nową wiedze. Osobiscie zastanawiam sie nad skorzystaniem z takich warsztatów https://wiwn.pl/ , wiedza na temat inwestowania w nieruchomości moze sie przydać.
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

Re: Inwestowanie

Post autor: Chana »

Ja chcę inwestować w dolara. Jaką stronę jesteście w stanie polecić do śledzenia jego notowań. Może to https://comparic.pl/kurs-dolara-notowan ... -comparic/ ?
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
Szalala
Posty: 76
Rejestracja: 06 mar 2019, 17:51

Re: Inwestowanie

Post autor: Szalala »

A moim zdaniem, bardzo dobrym pomysłem na to by trochę się dorobić są inwestycje na giełdzie . Wiele osób inwestuje w ten sposób i dorabia się naprawdę dobrych pieniedzy. Wydaje mi się, że jeżeli tylko robimy to z głową to na pewno można sporo zarobić.
Awatar użytkownika
rodo
Posty: 53
Rejestracja: 07 sie 2019, 9:55

Re: Inwestowanie

Post autor: rodo »

No i jest dobra opcja inwestowania - w nieruchomości albo działki budowlane. Temat jest mi znany, bo sam interesuje się inwestycjami z firmą https://optimalpartners.pl/ . Mają taki dosyć ciekawy projekt - zakup apartamentów w ośrodku uzdrowiskowym w Kudowie - Zdroju (luksusowy kompleks, także dla zagranicznych kuracjuszy). Można je potem wynajmować krótkoterminowo, a rentowność jest stosunkowo wysoka. Poczytajcie o tym o tym koniecznie.
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 112
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: Inwestowanie

Post autor: bornegen »

Czy jesteś pewny, że chcesz swoje pieniądze odkładać na lokatę? Nie uważam, aby to był dobry pomysł... Myślę, że zdecydowanie lepszym jest inwestowanie swoich oszczędności w programy inwestycyjno – ubezpieczeniowe. Przyznam, że ebroker również może wam się przydać .
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Inwestowanie

Post autor: mczay »

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, rozważ zakup istniejących, funkcjonujących spółek – jeśli poszukiwałbyś firmy, która mogłaby Ci pomóc we wszelkich kwestiach związanych z przejęciem spółki, proponowałbym Ci skontaktować się z https://www.tgc.eu/specjalizacje/transakcje-ma (nie pożałujesz, gwarantuję).
Awatar użytkownika
romek
Posty: 8
Rejestracja: 21 mar 2020, 15:43

Re: Inwestowanie

Post autor: romek »

ja to wolę się skupić na inwestowaniu w swoją przyszłość, bo póki co to u mnie to jest tak średnio z oszczędnościami. Ale mam nadzieję, że sporo zmienią tutaj pracownicze plany kapitałowe https://www.mojeppk.pl/ w których uczestniczę od kilku miesięcy.
Awatar użytkownika
nikkodi
Posty: 8
Rejestracja: 24 mar 2020, 17:35

Re: Inwestowanie

Post autor: nikkodi »

W swojej firmie można korzystać z wielu najnowszych rozwiązań, ale też wsparcia zewnętrznych firm. Specjaliści mający doświadczenie będą w stanie zarządzać projektami czy prowadzić firmę. Warto się dowiedzieć https://businesswomanlife.pl/freelancer ... decydowac/ jak wdrożyć takie rozwiązania. Gdy kilka osób będzie pracować nad danym projektem może to przynieść zyski.
Awatar użytkownika
hyppoi
Posty: 26
Rejestracja: 29 kwie 2020, 8:32

Re: Inwestowanie

Post autor: hyppoi »

Swoje oszczędności warto zainwestować w odpowiednie kryptowaluty albo na przykład w surowce, polecam się troszkę zapoznać z systemem xtb i zobaczycie ze inwestowanie jest naprawde łatwe.
Awatar użytkownika
melania
Posty: 68
Rejestracja: 07 sty 2020, 17:44

Re: Inwestowanie

Post autor: melania »

A czy wiecie może jak inwestować w mieszkania skutecznie? Tak sobie myślę, czy nie kupić starszego mieszkania i je wyremontować, a potem sprzedać? Czy będzie to opłacalne? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
Gonia335
Posty: 37
Rejestracja: 11 sie 2020, 15:09

Re: Inwestowanie

Post autor: Gonia335 »

Inwestycja ma sens tylko wtedy, kiedy wiesz jak i w co inwestować. Warto czytać na ten temat artykuły, aby nie stracić zainwestowanych pieniędzy. Na stronie: https://www.eurostyl.com.pl/blog/poczat ... mieszkanie jest więcej na ten temat. Polecam
Awatar użytkownika
dayoo
Posty: 55
Rejestracja: 01 cze 2020, 10:29

Re: Inwestowanie

Post autor: dayoo »

Różnie z tym inwestowaniem moim zdaniem trzeba posiadać odpowiednią wiedzę o danej branży żeby zacząć inwestować. Ja mimo wszystko odwiedzam strony https://btcportfel.pl/ i tym podobne o kryptowalutach żeby sprawdzać spekulacje, prognozy oraz analizy tworzone przez bardziej doświadczonych inwestorów dzięki czemu mi idzie lepiej inwestowanie.
Awatar użytkownika
lila
Posty: 36
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:50

Re: Inwestowanie

Post autor: lila »

Dobrą i opłacalną opcją jest wynajem mieszkań, zwłaszcza w dużych czy bardzo dużych miastach. Ja postawiłam na Warszawę, mam tam nieruchomości które wynajmuję. Nie narzekam, zawsze co miesiąc kasa wpływa na konto. A jeszcze lepiej i wygodniej dla mnie jak powierzyłam zarządzanie najmem Per modum. To zarządca nieruchomości, znany i uznany na rynku, z dużym doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Klopsik
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2020, 14:21

Re: Inwestowanie

Post autor: Klopsik »

Pierwsza zasada inwestora, to przede wszystkim nie stracić ;)
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 217
Rejestracja: 31 sie 2019, 16:13

Re: Inwestowanie

Post autor: mczay »

Inwestowanie w nieruchomości jest świetną opcją, ale trzeba wiedzieć na jakie nieruchomości warto zwrócić uwagę, aby przyciągały kupców lub najemców. Przejrzyj mieszkania w Krakowie rynek pierwotny dostępne na stronie: https://tabelaofert.pl/nowe-mieszkania/krakow jest na tyle duży wybór tego typu mieszkań, że na pewno wiele z nich będzie idealnych pod takie cele.
Ryś

Re: Inwestowanie

Post autor: Ryś »

Inwestycja w mieszkanie pod kątem późniejszego wynajmu jest rzeczą bardzo opłacalną, mam kilku znajomych którzy tak robią i się na tym dorabiają. Grunt to znaleźć mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji i tutaj polecę serwis https://slawbud.pl , gdzie jest bogata baza ogłoszeń mieszkań pod Warszawą. Myślę, że każdy znajdzie tam coś dla siebie, co spełni wasze wymagania.
Awatar użytkownika
ernstyna
Posty: 70
Rejestracja: 24 lut 2020, 13:07

Re: Inwestowanie

Post autor: ernstyna »

Trzeba mieć odwagę zeby sobie kopać kryptowaluty czy kupować nawet, bo jak sie w necie czyta to połowa artykułów jest zniechęcająca, Ja osobiscie zaczełam w xtb tam jest demo i stop loss który mega pomaga
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Inwestowanie

Post autor: buklanka »

No tak. Ja szczerze nie bardzo na tych kryptowalutach się znam i nie chciałabym ich kopać. Bardziej interesują mnie unikorona obligacje tym bardziej że temat jest mi bliższy. A pragnę zainwestować w coś pieniądze by nie leżały na koncie. Pieniądze muszą pracować, tylko wtedy można na nich zyskać
Brawórka

Re: Inwestowanie

Post autor: Brawórka »

Od jakiegoś czasu widzę większe zainteresowanie różnymi inwestycjami. Ale podejmując decyzję dotyczącą naszych finansów, trzeba przeanalizować swoją sytuację ekonomiczną i to, co dzieje się na rynku tak, żeby coś co ma nam pomóc, w konsekwencji nie przysporzyło nam problemów. Pomocne mogą okazać się portale https://pieniadze.org.pl/, które prezentują zestawienia różnych ofert, gdzie znajdziecie już konkretne teksty, które mogą ułatwić podjęcie decyzji http://pieniadze.org.pl/inwestowanie/o- ... low-kilka/.
Gość

Re: Inwestowanie

Post autor: Gość »

Przy pomocy fachowca z http://zarabiajmy.pl/ zainwestowałem w otwarte fundusze inwestycyjne. Mam stały dostęp do swoich pieniędzy i na bieżąco mogę kontrolować wyniki. Wiem, że takie inwestycje wiążą się z ryzykiem, w tym przypadku można je kontrolować i zmniejszać, także z ręką w nocniku się nie zostanie.
Heńku

Re: Inwestowanie

Post autor: Heńku »

Od wielu lat inwestuję w różne projekty. Jedne idą lepiej, do niektórych muszę niestety dołożyć. Bilans jednak na plus. Za to ostatnio zacząłem się zastanawiać, jak później moja rodzina poradzi sobie z prowadzeniem tych projektów i czy mogę zapewnić im odpowiedni komfort życia. Znalazłem coś takiego jak indywidualne ubezpieczenie na życie – Prudential ma ciekawą ofertę. Może warto rozważyć?
Kłebka

Re: Inwestowanie

Post autor: Kłebka »

Inwestycja w mieszkanie z pewnością jest opłacalna. Sama kupiłam, potem sprzedałam ,jak ktos tez chce sprzedać to ten portal https://prywatnaoferta.pl/ daje wiele możliwości, po pierwsze sprzedajemy sami, bez pośredników. Po drugie za pomocą jednego wprowadzenie ogłoszenia ,pojawi sie ono również na stronach najlepszych portali ogłoszeniowych, jeśli chodzi o branżę nieruchomości.
Fryśka

Re: Inwestowanie

Post autor: Fryśka »

W mojej ocenie warto pod inwestycje wybierać miasta gdzie jest dużo ludzi, np. Kraków, popatrz np tutaj https://budrem.pl masz stronę dewelopera właśnie w tym mieście, znajdziesz tam informacje gdzie aktualnie powstają nowe osiedla tak można złapać wcześniej dobrą cenę.
nruchomość34

Re: Inwestowanie

Post autor: nruchomość34 »

Bardzo mnie się podoba interesująca i opłacalna oferta inwestycji, znalazłam na https://condo.pl/ ta firma ma w swojej ofercie ciekawe condohotele są to oferty inwestycji w nieruchomości na wynajaem albo od eksperci nieruchomościa. Na ich osiedlach można zobaczyć bardzo dużo zieleni. Nie brakuje miejsca dla samochodów albo siłownie. Tak że każdy znajdzie coś dla siebie fajnego
węcka

Re: Inwestowanie

Post autor: węcka »

Obecnie jest tak wiele sposobów na lokowanie pieniędzy i ich pomnażanie. Podejrzewam, ze wiele osób zastanawia się nad tym jak dobrze zainwestować pieniądze by przyniosło to oczekiwane zyski w przyszłości. Ciekawą opcją wydają się fundusze inwestycyjne, np te oferowane przez firmę Generali Investments. Kompleksowa oferta, profesjonalne doradztwo.
elżbieta

Re: Inwestowanie

Post autor: elżbieta »

Inwestycja w złoto jest bardzo dobra jeśli szukamy sposobu na skuteczną inwestycję. Dosyć dobrą ofertę przedstawia https://www.mennicaskarbowa.pl/ , ceny są po prostu fantastyczne, więc moim zdaniem warto zainwestować coś co przyniesie nam wiele korzyści
Iśka33

Re: Inwestowanie

Post autor: Iśka33 »

Jak najbardziej mogę się z poprzednikiem zgodzić i również uważam, że warto zainwestować w złoto, tym bardziej, kiedy macie duże oszczędności i szukacie konkretnych możliwości na przechowanie ich wartości. W Mennicy Skarbowej jest jednak najkorzystniejsza oferta, ceny są naprawdę okey, do tego sprawne realizacje i certyfikaty potwierdzające ich jakość. Poza tym obsługa której również można się doradzić ;)

uchwyty do projektorów sufitowe
rafałkowa

Re: Inwestowanie

Post autor: rafałkowa »

Iśka33 pisze: ↑11 sie 2021, 10:10 Jak najbardziej mogę się z poprzednikiem zgodzić i również uważam, że warto zainwestować w złoto, tym bardziej, kiedy macie duże oszczędności i szukacie konkretnych możliwości na przechowanie ich wartości. W Mennicy Skarbowej jest jednak najkorzystniejsza oferta, ceny są naprawdę okey, do tego sprawne realizacje i certyfikaty potwierdzające ich jakość. Poza tym obsługa której również można się doradzić ;)
Tak, też mogę jak najbardziej polecić tą ofertę - https://www.mennicaskarbowa.pl/, bardzo dobra opcja na ulokowanie swoich oszczędności.
eluś10

Re: Inwestowanie

Post autor: eluś10 »

Szalala pisze: ↑11 mar 2019, 17:16 Inwestowanie w siebie , czy własną firme to bardzo dobry pomysł, chociaż trzeba też to bardzo umiejętnie robić. Momentami w walce o naszą firmę potrzebujemy pomocy, czasami warto skorzystać ze wsparcia [...] , bo sami prawnie nie jesteśmy w stanie sobie ze wszystkim poradzić.
W co inwestujecie?

___
http://ladiesfirst.com.pl/
pikoloś

Re: Inwestowanie

Post autor: pikoloś »

Zdecydowanie polecam skorzystanie z usług zarządcy nieruchomości, jeśli chcesz, aby wszystko szło gładko. Ja mam świetne doświadczenia z http://kupiec-zarzadca.pl/ - profesjonalizm i skuteczność w jednym.
ODPOWIEDZ