karma dla psa

Ciekawe oferty, opinie, pomysły.
Zosia

karma dla psa

Post autor: Zosia »

mam pieska od tygodnia , jednak maluszek nie chce zbytnio nam jeść jest osowiały i nic go nie cieszy , czy możecie mi doradzić jaką karmę mozna podać takiemu maleństwu ?
Tenny

Re: karma dla psa

Post autor: Tenny »

Zawsze staram się dbać o najwyższą jakość pożywienia dla mojego psa, ponieważ wiem, że to ma kluczowe znaczenie dla jego zdrowia. Kiedy natrafiłem na Josera Geflugel&Forelle, zainteresowała mnie ich filozofia i podejście do tworzenia karmy.
Szon

Re: karma dla psa

Post autor: Szon »

Nasz psiak jest po kilku operacjach miał problemy z nerkami i od tej pory podajemy mu najlepszą dla niego karmę z josery . Zjada raz suchą a raz mokrą karme
Daroo

Re: karma dla psa

Post autor: Daroo »

Bardzo dobre karmy ma w ofercie niemiecka marka Josera. U nas tez psiak dostaje od nich karmę. Wybralismy jednak mokra karme Joera Meat Lovers. Rózne smaki maja, to kama monobiałkowa i bezzbożowa. Gizmo ja uwielbia
Ariel324

Re: karma dla psa

Post autor: Ariel324 »

Jeśli szukacie dobrej jakościowo mokrej karmy dla psa, to nie mogliście trafić lepiej niż do Spółki ZOO. Mój labradorek Gustaw ją uwielbia, a jest dość wymagającym pieskiem. Polecam :P
Weterynarz

Re: karma dla psa

Post autor: Weterynarz »

Warto przed zakupem dobrej karmy poczytać jej skład , i dowiedzieć się o niej jak najwięcej . Nasze zwierzątka maja alergie i dla tego codziennie podajemy im karmę z josery która ma bardzo dużo zawartości białka i ideina wpływa na brzuszek
jędrek

Re: karma dla psa

Post autor: jędrek »

Uważam, że Vet4Pet to więcej niż tylko klinika weterynaryjna - to miejsce, gdzie zawsze czujemy się jak w domu. Profesjonalizm, serdeczność i pasja do pracy sprawiają, że każda wizyta jest przyjemnością, a nie tylko koniecznością. Ze swojej strony polecam w szczególności artroskopię https://www.vet4pet.pl/klinika/pies/2/artroskopia/3
ODPOWIEDZ