Aromatyczna kawa

Ciekawe oferty, opinie, pomysły.
Awatar użytkownika
tamara65
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2020, 9:54

Aromatyczna kawa

Post autor: tamara65 »

Hej! Powiedzcie mi, gdzie najczęściej zdarza się wam kupować kawę? Jak dla mnie ta z marketu nie jest tak aromatyczna i zwykle nie odpowiada mi jej smak. Stawiam głównie na świeżo palone kawy świata prosto z mojej ulubionej palarni. Od razu czuć różnicę w smaku i zapachu. Próbowaliście kiedykolwiek? Jak wrażenia?
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: Catty »

O tak, ja bardzo lubię sobie wypić taką aromatyczną kawę, nie tylko o poranku, ale też i o innych porach dnia ;) Taka kawa doskonale stawia mnie na nogi :) W wolnych chwilach lubię sobie również czytać na temat kawy, ostatnio na przykład trafiłam na fajnego bloga na stronie internetowej http://allaboutcoffee.pl. Polecam zajrzeć, jeśli również lubicie takie tematy :)
Trówka

Re: Aromatyczna kawa

Post autor: Trówka »

A posiada ktoś z was może kolbowy ekspres do kawy ? Ostatnio słyszałam o czymś takim i z racji iż jestem miłośnikiem kawy chciałabym sobie coś takiego zakupić :) Może ktoś z was posiada takie piękne cudeńko i powie coś więcej ? Cena nie gra roli :) Podobno Gastromania ma bardzo fajne oferty i tam już sobie nawet jeden wypatrzyłam.
ODPOWIEDZ