wyposażenie jadalni

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
Dalmira
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2023, 3:05

wyposażenie jadalni

Post autor: Dalmira »

Macie jakieś ciekawe pomysły na wyposażenie jadalni? Na pewno wiem, że będę chciała kupić stół drewniany dębowy i oczywiście pasujące do niego krzesła. Nie wiem tylko, co z pozostałymi elementami. Przydałaby mi się tak naprawdę jakaś inspiracja, więc liczę na waszą pomoc w tym zakresie. Jak wy urządziliście swoje jadalnie? Czy są podobne aranżacyjnie do kuchni?
siska

Re: wyposażenie jadalni

Post autor: siska »

W kazdej jadalni musi byc jakies fajne, odpowiednio dopasowane oswietlenie. Ja zamawialam ostatnio tutaj https://www.elampy.pl/lampy-wiszace naprawde maja fajny wybór i byłam pod wrazeniem, ze tak duzo promocji :)
imadka

Re: wyposażenie jadalni

Post autor: imadka »

Oprocz oswietlenia wazna role graja tez meble :) W jadalni idealnie sie wpasuje kolekcja mebli calligaris - maja nie tylko piekne stoly i krzesla, ale tez klasyczne konsole w ofercie, ktore dopelnia aranzacji
Gość

Re: wyposażenie jadalni

Post autor: Gość »

Do jadalni jak szukacie wyposażenia to polecam wam wstawić tam hoker industrialny z oparciem do stołu jadalnianego. TO dobre rozwiązanie bo sama takie stosuję i jestem zadowolona. A ten styl mebli to jest mój ulubiony na tę chwilę.
ODPOWIEDZ