wymiana napędu w bramie garażowej

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
Gwalbert
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2023, 13:45

wymiana napędu w bramie garażowej

Post autor: Gwalbert »

Witam, niedługo planuję wymianę napędu w bramie garażowej. Mam bramę garażową, która ma już kilka lat i napęd w niej zdecydowanie wymaga wymiany. Nie mam pojęcia jednak, jaki napęd do bramy garażowej wybrać, aby był wydajny i trwały.
Szukałem w Internecie, ale nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytania. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc. Chciałbym dowiedzieć się, jaki napęd do bramy garażowej jest najlepszy i jak go wymienić.
Dziękuję za wszelkie porady i wskazówki. Mam nadzieję, że ktoś tutaj może mi pomóc.
Jarosławiec

Re: wymiana napędu w bramie garażowej

Post autor: Jarosławiec »

Ja jak wymieniałem napęd w bramie, to zamontowałem sobie też wideodomofon. Polecam, bo to fajna opcja. Widać, kto jest po drugiej stronie bramy! Super się sprawdza! Naprawdę polecam, bo to mega nowoczesne rozwiązanie.

plan net
minimanla

Re: wymiana napędu w bramie garażowej

Post autor: minimanla »

W dużej mierze sprawdzam sobie sposoby na to, jak ma wyglądać budownictwo wokół domu i stwierdziłam, że nawet taki https://inbudo.pl/garaz-blaszany/ garaż z blachy może na razie pasować. Nie stać mnie na budowanie wiecie, czegoś na stałe, a doskonale zdaję sobie sprawę, że warto jednak już chronić auto.
ODPOWIEDZ