Sprzątanie po remoncie

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
grzymisław_64
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2022, 4:42

Sprzątanie po remoncie

Post autor: grzymisław_64 »

Kończymy remont domu, cieszę się, bo szczerze Wam powiem, że naprawdę miałem już dość. Ale pozostaje teraz sprzątanie, niestety oboje z żoną pracujemy dość sporo i brakuje nam czasu. Częściowo oczywiście zajmiemy się tym samodzielnie, ale może polecicie mi kogoś kto ogarnąłby u nas mycie okien Warszawa? Bo jest ich dość sporo i niestety są duże ;-)
wiśka

Re: Sprzątanie po remoncie

Post autor: wiśka »

Po takich remontach jest dużo kurzu itd. Trudno to usunąć samemu, dlatego pod uwagę warto byloby wziąć ozonowanie pomieszczeń. Ono na pewno sobie poradzi z tym tematem. Zerknij na ofertę Airozone - to specjaliści od zadań specjalnych.
aniaczaj

Re: Sprzątanie po remoncie

Post autor: aniaczaj »

Wiem, że firma Agnus oferuje takie usługi. Sprawdź sobie sprzątanie poremontowe Warszawa - tam znajdziesz wszystkie szczegółowe informacje. A firmę polecam - korzystałam z ich usług już niejednokrotnie :)
punssa

Re: Sprzątanie po remoncie

Post autor: punssa »

Ja po remoncie mieszkania teraz sprzątam i mój odkurzacz nie daje rady, muszę jakiegoś mocniejszego znaleźć. Tu https://www.arcymistrz.pl/dom-i-ogrod/j ... acy-wybrac już czytałem na co mam zwracać uwagę przy zakupie. A jakie wy macie u siebie odkurzacze?
Jojko

Re: Sprzątanie po remoncie

Post autor: Jojko »

Myśląc o sprzątaniu jako o aktywności, można przekształcić codzienne obowiązki w coś więcej niż tylko prace domowe. Czytając artykuł na https://legio24.pl/pl/745_archiwum/1218 ... odzin.html zdałem sobie sprawę, że może to być doskonały sposób na zacieśnienie więzi rodzinnych i spędzenie czasu na wspólnej zabawie.
ODPOWIEDZ