panele fotowoltaiczne - finansowanie

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
hildegarda-68
Posty: 1
Rejestracja: 01 lut 2023, 16:26

panele fotowoltaiczne - finansowanie

Post autor: hildegarda-68 »

Jak w waszym przypadku wyglądało finansowanie montażu paneli fotowoltaicznych? Wiem, że dotacje na fotowoltaikę są bardzo popularne i można też wybierać spośród różnych form finansowania. Chciałabym się od was dowiedzieć, która byłaby najlepsza i dlaczego. Opowiecie, jak o wszystko u was wyglądało? Ponoć firmy instalacyjne również pomagają w zdobyciu dofinansowania.
jjustii188

Re: panele fotowoltaiczne - finansowanie

Post autor: jjustii188 »

Właśnie ja sama sobie to mówię, bo każdy ma jakieś świadomości i jak na razie to ja mam sporo problemów i jakoś no to wszystko mocno sprawdzam. Na razie https://zieloneq.pl/pompy-ciepla-poznan/ mnie zainteresowała. Taka pompa ciepła może nam się sprawdzić, bo jak wiadomo, to jest mocno namieszane i ja mam nadzieję, że z czasem uda się coś dobrać.
deriono

Re: panele fotowoltaiczne - finansowanie

Post autor: deriono »

Ciekawa jestem, co możemy zrobić, jeśli chodzi o efektywne wykorzystanie energii w naszych domach. Dla mnie to konkretne, ale jeśli Wy nie macie w tym względzie możliwości, to jednak warto mi zaufać. Możecie, nawet na elektryczności, całkiem spoko zarobić.
pikoloś

Re: panele fotowoltaiczne - finansowanie

Post autor: pikoloś »

Interesuje mnie, jakie technologie są obecnie najbardziej efektywne w magazynowaniu energii w kontekście przemysłowym. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia lub może polecić jakieś konkretne rozwiązania? Znalazłem artykuł na ten temat, który może być pomocny: https://revon.pl/przemyslowe-magazyny-energii-dla-firm/
ODPOWIEDZ