Meble Wrocław

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
zoja
Posty: 1
Rejestracja: 26 gru 2020, 8:35

Meble Wrocław

Post autor: zoja »

Cześć wszystkim! Bardzo chciałam kupić meble na wymiar, ale trudno jest mi się zdecydować na konkretnego producenta. Na pewno mam na oku ofertę meblejanas.eu. Kojarzycie? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Luna_72
Posty: 1
Rejestracja: 20 lis 2020, 22:50

Re: Meble Wrocław

Post autor: Luna_72 »

Zafundowałam sobie meble do łazienki od tego producenta i uważam, że na lepszą jakość na pewno nie mogłabym trafić nigdzie indziej. Poza tym myślę, że cena nie jest tak wysoka. To jeden z lepszych producentów, jeśli chodzi o Wrocław i okolice. Takie jest moje zdanie.
Konąewa36

Re: Meble Wrocław

Post autor: Konąewa36 »

Salony meblowe współpracują często z ekipami lub tak jak ja znalazłam. W salonie https://www.vox.pl/salon-turek-salon-pa ... rkovia-505 architekt wnętrz stworzył nowoczesny projekt mieszkania. Funkcjonalnie, pod moje potrzeby. Mają lokalizacje na terenie całego kraju i sklep internetowy polecam.


(Salony meblowe współpracują często z ekipami lub tak jak ja znalazłam. W salonie architekt wnętrz stworzył nowoczesny projekt mieszkania. Funkcjonalnie, pod moje potrzeby. Mają lokalizacje na terenie całego kraju i sklep internetowy polecam.)
qwe

Re: Meble Wrocław

Post autor: qwe »

Luna_72 pisze: 20 sty 2021, 3:06 Zafundowałam sobie meble do łazienki od tego producenta i uważam, że na lepszą jakość na pewno nie mogłabym trafić nigdzie indziej. Poza tym myślę, że cena nie jest tak wysoka. To jeden z lepszych producentów, jeśli chodzi o Wrocław i okolice. Takie jest moje zdanie.
Ładne meble to podstawa, ale i nie tylko. Warto pomyśleć o wielu sprawach, takich jak na przykład cegła na ścianę . No i ja mam pytanie. Czy Wy macie takie aranżacje u siebie, albo u bliskich? Ciekawa jestem, jak to wygląda i jak to Wam pasuje. Może ktoś coś poradzić? Pokazać? Szukam, jak to mówią, po prostu inspiracji.
Szysiuńka

Re: Meble Wrocław

Post autor: Szysiuńka »

Dokładnie. Też zawsze powtarzam, że meble nie mogą być tylko ładne. Musza jednak przede wszystkim być praktyczne i dobrze wykonane. Bo to nie jest zabawka na rok czy dwa. Standardowo kupuję w Ikei. Ostatnio nawet zamówiłam online sofę i łóżka do pokoju chłopców. Dostawa była szybko i do tego pod same drzwi. Nie bawiłam sie tez w montaż, bo jak się okazuje i od tego w Warszawie są specjalne firmy. Montier Mebli z ulicy broniewskiego zajął się tematem. Usługa była wykonana po 1,5godziny
ODPOWIEDZ