Malowanie ogrodzeń Śląsk

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
Balbina-60
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 1:03

Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: Balbina-60 »

Znacie jakieś firmy ze Śląska zajmujące się malowaniem ogrodzeń stalowych? Mnie jak na razie udało się trafić w sieci na robart.slask.pl. Może korzystaliście z ich usług? Jesteście zadowoleni?
Awatar użytkownika
Cinosława_66
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 5:07

Re: Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: Cinosława_66 »

Właściwie to mogę przyznać, że malowanie proszkowe jest specjalnością firmy Robart. To fantastyczni fachowcy, niedrodzy, ale skuteczni i profesjonalnie podchodzący do realizacji zleceń. Zdecydowanie warto się z nimi skontaktować.
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Re: Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: lobster22 »

Sprawdź też tutaj https://colorex.pl/ . Może nie Śląsk, ale okolica. Firma ma ogromne doświadczenie w takich pracach. Lakierowaniem proszkowym zajmują się od dawna. Ponadto dysponują odpowiednim zapleczem technicznym i zespołem ludzi, który zna się na swojej pracy. Jestem pewna, że będą mogli pomóc.
Mrówka

Re: Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: Mrówka »

Firmę, którą mogę wam polecić to zdecydowanie https://gelp.pl . Zajmują się lakirowaniem proszkowym i przyznam szczerze, że są naprawdę jakościową firmą na rynku oraz posiadają szeroki zakres doświadczenia, co pozwala im realizować usługi na naprawdę wysokim poziomie.
Malkolm Adaś

Re: Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: Malkolm Adaś »

Przy malowaniu proszkowym warto zwracać uwagę na to, aby zabezpieczyć dokładnie wloty, elementy z mosiądzu czy inne, takie które malowane być nie mogą. Do tego są specjalne maskownice, nakładki, nakrętki. Takie dostarcza firma Lapena, tu macie do nich kontakt http://www.lapena.pl/
pestkaa

Re: Malowanie ogrodzeń Śląsk

Post autor: pestkaa »

Skoro mowa tutaj o takich kwestiach, jak lakierowanie proszkowe Kraków, to według mnie warto byłoby tutaj zwrócić uwagę na propozycje przykładowo firmy AluColor. Oni specjalizują się w tym zakresie długi już czas i działają, i podchodzą do swojej pracy z pełną precyzją.
ODPOWIEDZ