Kredyt we frankach

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Bałsj

Kredyt we frankach

Post autor: Bałsj »

Czy ktoś z Państwa ma lub miał i już spłacił kredyt we frankach? Może nie zdajecie sobie Państwo sprawy z tego, ale jest możliwość zwrotu nadpłaty kredytu frankowego. Są specjaliści, np. w kancelarii AE, którzy specjalizują się właśnie w tego typu sprawach.
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Kredyt we frankach

Post autor: buklanka »

Ja na szczęście nie i nie radzę brać długoterminowych kredytów w obcej walucie bo właśnie się to potem kończy jak z frankowiczami. Po poradę w kwestii kredytu do doradcy z https://www.boldinvest.pl/ najlepiej się udać, on dokładnie opowie jaka opcja jest najkorzystniejsza tak byśmy nie byli stratni
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Kredyt we frankach

Post autor: lakonny »

Nie wiem czy wiecie , ale niektóre pozwy frankowiczów ukończyły się pomyślnie dla frankowiczów i udało im się wygrać z bankiem. Zatem sprawa nie jest stracona, jest szansa, można walczyć o swoje. Spróbujcie pozwu zbiorowego, będą niższe koszty i większa szansa na wygraną
Brawórka

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Brawórka »

Od jakiegoś czasu widzę większe zainteresowanie kredytami i pożyczkami, pewnie to dlatego, że czasy mamy szalone. Choć pewnie dla innych okażą się łaskawe, jak to zwykle bywa. Ale podejmując decyzję o wzięciu kredytu, trzeba przeanalizować swoją sytuację finansową i to, co dzieje się na rynku tak, żeby coś co ma nam pomóc, w konsekwencji nas nie dobiło. Pomocne mogą okazać się portale https://inwestuj.org.pl, które prezentują zestawienia różnych ofert, gdzie znajdziecie już konkretne teksty, które mogą ułatwić wybór https://inwestuj.org.pl/kredyty/ranking ... umenckich/.

zdjęcia różańców
żuk

Re: Kredyt we frankach

Post autor: żuk »

Jeżeli walczycie o swoje z bankiem, w sprawie kredytu we frankach, to moim zdaniem warto sprawdzić bloga pod tym adresem: https://zyciebezkredytu.pl/wyrok-prawom ... rawomocny/ . Z tej treści dowiedziałem się, kiedy wyrok sądu jest prawomocny, co było dla mnie istotną informacją. Poza tym, na tym blogu znajdziecie wiele tego typu rzeczowych i przede wszystkim przydatnych treści. Jeśli macie problemy z kredytem we frankach, to grono ichniejszych specjalistów na pewno wam doradzi w odpowiedni sposób.
Bączek

Re: Kredyt we frankach

Post autor: Bączek »

Ciekawostka dla osób prowadzących działalność gospodarczą, ING Bank Śląski wprowadził nową ofertę kredytu firmowego opartego na wskaźniku WIRON. Tutaj jest więcej info: https://www.temi.pl/material-zewnetrzny ... z-dostepny i takie informacje są bardzo ważne. Może to być interesująca opcja dla tych, którzy poszukują elastycznych rozwiązań finansowania swojej działalności. Warto zapoznać się z warunkami tej oferty.
ODPOWIEDZ