Jakie płytki na schody?

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Wikuń

Jakie płytki na schody?

Post autor: Wikuń »

Mam prośbę, potrzebuję porady. Poszukuję płytek, które sprawdzą się na taras i zewnętrzne schody. Przeglądam ofertę sklepu Cerdesign https://cerdesign.pl/promocje i zastanawiam się, które się sprawdzą. Czy takie imitujące beton będą dobrym pomysłem?
Kolaś

Re: Jakie płytki na schody?

Post autor: Kolaś »

Myślę, że mogą wyglądać fajnie! Od kiedy zaczęliśmy budowę domu i przyjechał beton towarowy od firmy Włodar, to strasznie spodobał mi się taki industrialny look. Na etapie wykończenia też chcemy szukać dodatków właśnie w takim surowym stylu. Na schodach może to wyglądać super! Tylko pamiętaj, żeby materiały były wysokiej jakości.
błysk

Re: Jakie płytki na schody?

Post autor: błysk »

W zasadzie ja jestem fanką drewnianych schodów, ale rozumiem, są gusta i guściki. Może warto porozmawiać na ten temat z fachowcami? Oni mogą znać rozwiązania, jakich my nawet nie znamy, a to przecież będzie coś. Jak tylko nam się uda dobrze to wszystko pozałatwiać, tak zdecydujemy się na płytki z cegły , ale to jeszcze odpowiedniego człowieka zapytamy.
Henryś

Re: Jakie płytki na schody?

Post autor: Henryś »

U siebie w domu miałem płytki na schodach i nie do końca polecam ponieważ straszny pogłos się robi wtedy na schodach każdy dźwięk się niesie. Jak zmieniłem z płytek na drewno na schodach to od razu zniwelował się pogłos oraz bardziej przytulniej się zrobiło. Cały proces wykonałem sam zamówiłem tylko u stolarza każdy stopień na wymiar i potem klejem montażowym przykleiłem. Kupiłem klej z tej strony https://budujmy.eu/pl/products/isum-inf ... -2274.html i po dwóch latach nic nie skrzypi i wszystko się trzyma.
Łukasz

Re: Jakie płytki na schody?

Post autor: Łukasz »

Zewnętrzne i wewnętrzne schody zamawiałem z https://www.dolle.com.pl/ Pierwsze mają stopnie wykonane z kraty stalowej a drugie są z drewna, łatwo się je montowało co dla mnie było in plus. Uważam, że płytki gorzej wyglądają na schodach ale komuś może się to podobać i o tym nie dyskutuje.
ODPOWIEDZ