Budowa domu - samodzielnie

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Awatar użytkownika
Mieczysław-73
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2022, 9:36

Budowa domu - samodzielnie

Post autor: Mieczysław-73 »

Jako, że ceny tak ostatnio poszybowały do góry - a mam wrażenie, że przede wszystkim na rynku budowlanym (zarówno samych materiałów jak i usług) postanowiłem, że ile będę w stanie samodzielnie, zrobię właśnie własnymi rękami. No ale nie ukrywam, że moje zycie teraz wygląda tak: praca - budowa - sen. Właściwie nie oglądam tv, słucham tylko muzyki - na budowie, najczęściej disco polo, bardzo lubię.
maładama

Re: Budowa domu - samodzielnie

Post autor: maładama »

Może jestem dziwna, ale mam naprawdę dość czasem sprawdzania różnego rodzaju konceptów i dlatego po prostu chcę iść w dom, który mi ktoś zaprezentował. I tu https://www.mgprojekt.com.pl/zosia-6 znajdziecie coś naprawdę na poziomie. Moim zdaniem naprawdę warto to omówić, jakie macie podejście do takich domków?
jui898

Re: Budowa domu - samodzielnie

Post autor: jui898 »

Osoby budujące dom, decydują się na to, aby poprzednią swoją nieruchomość np. wynająć. Jest to też długoterminowa inwestycja i dodatkowe źródło dochodu każdego miesiąca. Jak właściwie zarządzać taką nieruchomością? Właściciele większej liczby nieruchomości wybierają często usługi zarządców, takich jak Per Modum.
pikoloś

Re: Budowa domu - samodzielnie

Post autor: pikoloś »

W trakcie budowy nie zapomnijcie o doborze odpowiedniego ogrodzenia. Rynek oferuje wiele opcji, ale po przemyśleniach wybraliśmy Polbram 😉. Nasze ogrodzenie z ich kolekcji spełnia wszystkie oczekiwania - świetna jakość i estetyczny design to dla nas kluczowe kwestie!
Awatar użytkownika
justa
Posty: 205
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Budowa domu - samodzielnie

Post autor: justa »

Polecam również zajrzeć na stronę https://www.mpexpertbud.pl/ile-kosztuje ... budowlana/ - to wlaśnie stąd dowiesz się, ile dokładnie kosztuje eksperyza budowlana oraz na czym dokładnie ona polega,
ODPOWIEDZ