Bezpieczny dom i rodzina

Jak wybrać najlepszą ekipę remontową? Gdzie kupić najlepszej jakości, trwałe farby? Jak znaleźć dobrego budowlańca?
Noleś

Bezpieczny dom i rodzina

Post autor: Noleś »

Budujemy dom, właściwie jesteśmy już na wykończeniu, myślę, że wiosną przeprowadzka. Jednak mam pytanie, czy ktoś z Was założył alarm i monitoring w domu? Jesteście zadowoleni z tego rozwiązania? Dajcie znać, jak to się u Was sprawdza.
VictorOrłoś

Re: Bezpieczny dom i rodzina

Post autor: VictorOrłoś »

Ciekawe podejście do tego tematu ma też Somfy: https://www.somfy.pl/produkty/kamery-i-alarmy/alarmy. Jak to jeszcze połączysz z całym ich systemem to już będzie całkiem fajnie. System może zareagować już od wejścia na posesję np. włączając światła ogrodowe. To może wystraszyć potencjalnego złodzieja zanim dojdzie do domu.
wiewiór

Re: Bezpieczny dom i rodzina

Post autor: wiewiór »

Polecam wam montaż alarmu Kołobrzeg. W mojej ocenie oferta tej firmy: https://elektro-sat.com/ jest świetna. Posiadają szeroki wachlarz ofertowy oraz bardzo dobre ceny usług. Dodatkowo wykazują się sporym profesjonalizmem podczas prac montażowych i znają się na rzeczy jak mało kto :).
Viołla94

Re: Bezpieczny dom i rodzina

Post autor: Viołla94 »

Z meblami z kolekcji Lounge https://www.vox.pl/kolekcje-mebli-baby-vox-lounge zbudujesz harmonijną i bezpieczną przestrzeń dla Twojego maluszka. Połączenie ciepłej szarości lub bieli z naturalnymi drewnianymi nogami i uchwytami, wprowadzi do wnętrza przytulny klimat, sprzyjający odpoczynkowi i byciu razem.
kołacz

Re: Bezpieczny dom i rodzina

Post autor: kołacz »

Co waszym zdaniem dodaje mieszkaniu tego bezpieczeństwa i ciepła? Mam na myśli bardziej aranżację wnętrza. Macie jakieś pomysły? Moim zdaniem wnętrze staję się przytulniejsze, gdy wewnątrz są jakieś dodatki drewniane, albo na przykład mur z cegły. Na cegłach można powiesić lampki z ciepłym światłem i już pomieszczenie staje się bardziej klimatyczne.
ODPOWIEDZ