Woda dla pracowników

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Brzózka

Woda dla pracowników

Post autor: Brzózka »

Hej, jak ogarniacie kwestię wody dla pracowników? Pewnie dobrym rozwiązaniem są galony - nie nie ma tylu śmieci i nie trzeba sprawdzać, czy akurat woda właśnie się nie kończy. My zawsze kupowaliśmy butelki w dyskontach, ale widziałam coś takiego na tej stronie: https://www.kuracjusz.com/produkty-niegazowane. Można chyba tu zamówić dostawę wody butelkowanej i w galonach, a to super rozwiązanie, bo mamy pracowników, którzy wykonują swoje obowiązki poza terenem firmy.
rąsia

Re: Woda dla pracowników

Post autor: rąsia »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://wywozodpadowwroclaw.pl/
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Re: Woda dla pracowników

Post autor: lobster22 »

A może soki zamiast wody? Nie każdy przepada za wodą więc warto mieć alternatywę. Tutaj popatrzcie https://korabgarden.pl//pl/produkty/sok ... remium-nfc. To sok z aronii BIO premium. Producent ma własne uprawy tych owoców. Ekologiczne. A same soki tłoczone są na zimno, z całych owoców. Dostajemy więc najwyższej jakości, zdrowy i pełen witamin produkt.
ODPOWIEDZ