Własna pizzeria - franczyza?

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
ejka
Posty: 40
Rejestracja: 23 mar 2020, 1:51

Własna pizzeria - franczyza?

Post autor: ejka »

Czy ktoś z Was prowadzi własną pizzerię? myślę od jakiegoś czasu o franczyzie, zastanawiam się, jak to konkretnie wygląda. Jeśli ktoś z Was się tym zajmuje, chętnie dopytam o kilka spraw.
Awatar użytkownika
pikolo
Posty: 106
Rejestracja: 19 lut 2020, 14:30

Re: Własna pizzeria - franczyza?

Post autor: pikolo »

Wydaje mi się że ludzie teraz doceniają jak coś jest oyginalne i "swoje". Ale jak chcesz o tym myśleć to pamiętaj że jakość najważniejsza i jak najszybciej zacznij reklamować biznes zwłaszcza wśród lokalnej społeczności i w sieci. Poczytaj jak to robić - http://marketing.media.pl/ :)
Błasek

Re: Własna pizzeria - franczyza?

Post autor: Błasek »

Natomiast jeżeli jeszcze nie podjęliście decyzji w zakresie wyboru odpowiedniego biznesu w formie franczyzy to ja jednak unikał był lokali gastronomicznych to na pewno duży wydatek, ale też bez doświadczenia i umiejętności na pewno ciężko będzie sobie poradzić. W mojej opinii warto tutaj poświęcić więcej uwagi na takie możliwości jak otworzenie własnego punktu kurierskiego Pakersi https://pakersi.pl/franczyza żeby ruszyć ze swoim biznesem i cieszyć się możliwościami, dobrymi zarobkami i też rozwojem. Pozdrawiam i dajcie znać na co się zdecydowaliście.
ODPOWIEDZ