Transport krajowy

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Bromir_96
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2020, 4:56

Transport krajowy

Post autor: Bromir_96 »

Witam. Szukałem jakiś czas temu sprawdzonej firmy oferującej usługi transportowe i doszedłem do wniosku, że niewiele z nich ma faktycznie atrakcyjną ofertę. Trudno było wam znaleźć kogoś odpowiedniego? Dla mnie najważniejsze jest chyba kompleksowe podejście, a poza tym dotrzymywanie terminów i kilka innych aspektów. Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie? Chętnie się dowiem, jak to u was wyglądało.
Jaceś44

Re: Transport krajowy

Post autor: Jaceś44 »

Transport to duże wyzwanie zarówno pod względem organizacyjnym, ale również zachowania odpowiedniej efektywności i tym samym aby przekładało się to na jak najlepsze zyski dla firmy. Rozwijająca się firma to coraz więcej zadań do załatwienia oraz zachowania kontroli nad pracownikami i całą flotą. Dlatego też zaczęliśmy korzystać i wprowadziliśmy system Flotman który daje spore możliwości również pod względem ograniczenia zbędnych wydatków, kontrolę nad zużyciem paliwa, czy również mega wygodna integrację z giełdami zleceń i planowania sobie kolejnych tras. A teraz nawet ze zdalnym odczytem danych z tachografu.
ODPOWIEDZ