Szkolenia wstępne dla pracowników

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Sylwan-82
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 16:21

Szkolenia wstępne dla pracowników

Post autor: Sylwan-82 »

Witam. Będę musiał w najbliższym czasie zorganizować szkolenia wstępna dla kilku pracowników dopiero co zaczynających pracę w moim zakładzie. Zainteresowała mnie oferta szkoleniabhp-online24.pl. Korzystaliście? Polecacie?
Awatar użytkownika
rozalinda1979
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2020, 19:13

Re: Szkolenia wstępne dla pracowników

Post autor: rozalinda1979 »

Wydaje mi się, że szkolenia BHP online, które organizuje ta firma, są najlepsze, bo przeprowadzone w prosty, zrozumiały sposób i tak, że każdy pracownik wyciągnie z nich jak najwięcej. Tylko z nich korzystam i jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
buklanka
Posty: 116
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:01

Re: Szkolenia wstępne dla pracowników

Post autor: buklanka »

Skoro jesteśmy przy temacie pracowników, to warto też wiedzieć na jakie cechy zwracać uwagę. Na ich podstawie można ocenić jak bardzo zaangażowany w prace jest pracownik. Tutaj https://axi-card.pl/blog/inne/jaki-powi ... -pracownik znaleźć można najbardziej doceniane cechy osobności
Rafał

Re: Szkolenia wstępne dla pracowników

Post autor: Rafał »

Jeśli szukasz wykfalifikowanych pracowników, to polecam skorzystać z usług tej firmy https://wojkat.eu/. W ramach outsourcingu ich agencja proponuje, pracowników z Ukrainy. Pracownik zatrudniony przez nich, jest wykwalifikowany oraz jest zatrudniony przez nich zgodnie z obowiązującymi przepisami, pracując całkowicie legalnie.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Szkolenia wstępne dla pracowników

Post autor: Catty »

A skoro już mowa o różnych kursach i szkoleniach dla pracowników, to czy u Was w firmie można się zapisać na przykład na język angielski? Ja słyszałam, że są szkoły językowe, które oferują właśnie angielski dla firm Lublin ma na przykład taką szkołę Ling Team. Jej oferta dostępna jest na stronie internetowej https://lingteam.pl/angielski-dla-firm-lublin, polecam się zapoznać w wolnej chwili :)
ODPOWIEDZ