Stolarstwo

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Stolarstwo

Post autor: Andre »

Jakie według Was biznesy są obecnie opłacalne? Ja zastanawiam się nad produkcją mebli - oczywiście wiadomo że trzeba mieć jakiś kapitał na początek ale dzięki wypożyczeniu sprzętów i maszyn stolarskich mozna sporo zaoszczędzić. Niektóre sprzety można zakupić używane w idealnym stanie jak np tutaj https://maszyny-stolarskie.com.pl/grubosciowki/ Co myślicie? Według mnie to dobry pomysł na biznes
bejbiś

Re: Stolarstwo

Post autor: bejbiś »

Stolarstwo aktualnie moim zdaniem ma się jak najbardziej dobrze. Szczególnie takie bardziej artystyczne. Tutaj np stolarstwo drzwi wewnętrzne, zewnętrzne czy meble - http://gierszewski.pl/, wszystko w jednym miejscu. Takie stolarstwo moim zdaniem ma duże szanse na dobre pieniądze ;)
stanislaww

Re: Stolarstwo

Post autor: stanislaww »

Branża solarska to w mojej ocenie jedna z tych ponadczasowych. O ile zmieniają się trendy względem wyglądu mebli oraz technologie stosowane w ich produkcji, tak zapotrzebowanie jest stale. Ja np. kilkanaście lat temu zaczynałem od rzemieślniczej stolarni a teraz mam zakład z prawdziwego zdarzenia, wyposażony m.in. w nowoczesne frezarki górnowrzecionowe oraz maszynę CNC. Regularnie dokupuję też dobrej jakości narzędzia do obróbki drewna, ostatnio np. nabyłem porządny frez trzpieniowy do planowania marki KLEIN . Okazał się naprawdę świetnie zaprojektowany. Uzyskanie idealnie gładkiej nawierzchni i równych krawędzi stało się o wiele łatwiejsze i szybsze.
ODPOWIEDZ