Salon paznokci

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Alta

Salon paznokci

Post autor: Alta »

Zastanawiam się, czy w dzisiejszych czasach opłaca się jeszcze otwarcie takiego miejsca? Od kiedy pamiętam, marzy mi się prowadzić własny salon stylizacji paznokci, ale wiem też, że sporo tego typu miejsc już jest. Myślicie, że ma to jeszcze szansę powodzenia? Nie chcę rzucić się z wszystkimi moimi oszczędnościami na minę.
Awatar użytkownika
lobster22
Posty: 76
Rejestracja: 29 maja 2019, 14:17

Re: Salon paznokci

Post autor: lobster22 »

Jeśli lubisz to robić, to warto spróbować. Skoro masz obawy i nie wiesz, czy Ci się uda, to może pomyśl o franczyzie. W ten sposób możesz działać pod znaną marką, ale wciąż to będzie Twoja firma. W razie problemów, możesz liczyć na wsparcie ekspertów. Poza tym firma może szybciej się rozwinąć, działając pod znaną marką. Wiele przydatnych wskazówek jest też tutaj https://franczyzawpolsce.pl .
Riss

Re: Salon paznokci

Post autor: Riss »

To ja też mam dla was sprawdzony namiar - ja porządnej jakości produkty do stóp, dłoni i paznokci kupuję online w sklepie firmy MEELITE. Mają w ofercie porządne marki Pronails oraz Trind, zdecydowanie warto im się przyjrzeć, my pracujemy na ich produktach już jakiś czas i bardzo je sobie chwalimy. Po konkrety odsyłam was na stronę internetową MEELITE https://www.meelite.pl/marki/pronails Poczytajcie sobie sobie tam dokładnie no i sprawdźcie sobie ceny, które moim zdaniem są w porządku.
ODPOWIEDZ