Przemysł

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
aigorł

Przemysł

Post autor: aigorł »

Wrzucajcie tu wszystkie porady i sprawy związane z przemysłem, stwórzmy tutaj najlepsze polecajki.
Ja zacznę. Chłodnictwo przemysłowe czy spożywcze to specjalności firmy http://roszak.pl/chlodnictwo-przemyslowe/. Oferują ekologiczne instalacje chłodnicze zasilane dwutlenkiem węgla, a także między innymi systemy chłodnictwa dla branży przetwórczej. Świetni specjaliści służący fachowym doradztwem.
morekń

Re: Przemysł

Post autor: morekń »

W przypadku automatyki przemysłowej warto postawić na firmę, która wszystkim zajmie się u was kompleksowo. Nasz wybór padł na specjalistów z GM AUTOMATYKA https://www.gmautomatyka.pl/oferta z Krakowa. Oni mają duże doświadczenie, widzieliśmy na żywo ich realizację w innym przedsiębiorstwie i zdecydowaliśmy się ich zatrudnić. Wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie, dotrzymali ustalonych wcześniej terminów, jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracowali, polecam.
dokiń

Re: Przemysł

Post autor: dokiń »

A jak wygląda u was sprawa z piecami przemysłowymi? My zdecydowaliśmy się na kupno nowego pieca w tym roku. Stary już niedomagał. Nowy kupiliśmy prosto od producenta Compte Fortech https://compte-fortech.eu/p/kotly z Chojnic. Ich oferta jest kompleksowa i rozbudowana, mają bardzo dobrej jakości kotły na pellet i biomasę. Nie tylko się u nich zaopatrzyliśmy, ale oni nam piec dostarczyli, zamontowali i upewnili się, że działa prawidłowo. Jest to świetnie działająca maszyna, działa niezawodnie, polecam.
czokł

Re: Przemysł

Post autor: czokł »

Na pewno przydadzą się wam również systemu do smarowania waszych maszyn i urządzeń. U nas takie układy centralnego smarowania zaprojektowała i zamontowała firma Układy Centralnego Smarowania https://ucs.net.pl/projektowanie-i-montaz/ z Sadów. Ich oferta jest kompleksowa, ze wszystkim nam pomogli, wykonali przy tym kawał dobrej roboty. To rzetelni specjaliści, posiadają produkty marki DropsA, które są wysokiej jakości.
carł

Re: Przemysł

Post autor: carł »

My produkujemy produkty spożywcze, więc do tematu podchodzimy z trochę innej strony. Bardzo ważne w naszym przypadku są produkty, których używamy do produkcji. Korzystamy z nabiału i produktów mlecznych od producenta SZALPOL https://www.szalpol.pl/oferta/proszki-mleczne z Legionowa. One są bardzo wysokiej jakości, doskonale nam się sprawdzają, są także dostępne w dobrych cenach, polecam gorąco.
tychł

Re: Przemysł

Post autor: tychł »

My niedawno musieliśmy się zająć nasza armatura przemysłową, więc jeszcze na świeżo mogę polecić wam firmę Klimos https://www.klimos.pl/kontakt z Białegostoku. Od nich kupiliśmy potrzebne nam produkty, ofertę mają szeroką, rozbudowaną, znaleźliśmy w niej wszystko, czego potrzebowaliśmy. Ceny mają atrakcyjne, zatem opłaca się skorzystać z ich usług i zrobić tam zakupy. Jakość produktów od nich jest wysoka.
wełm

Re: Przemysł

Post autor: wełm »

A co z zabezpieczeniem antykorozyjnym? My zdecydowaliśmy się na galwanizację i było to bardzo dobry pomysł. Galwanizacją profesjonalnie zajęła się firma GALWANEX EXPORT https://www.galwanexlublin.pl/oferta/cy ... alwaniczne z Lublina. Ich oferta jest szeroka, ceny mają korzystne, a usługi mają kompleksowe. Pracują dokładnie, są rzetelni i terminowi, polecam ich serdecznie, wykonali kawał dobrej roboty.
tiżm

Re: Przemysł

Post autor: tiżm »

A macie układy smarowania? My zainwestowaliśmy je na początku tego roku i one bardzo dobrze nam się sprawdzają, są faktycznie przydatne. Kupiliśmy je z firmy DropsA Układy Centralnego Smarowania https://dropsa.com.pl/oferta z Poznania, u nich znajdziecie także na przykład pompy smarowania i oleju. Produkty są bardzo dobrej jakości, ceny mają korzystne, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
aweń

Re: Przemysł

Post autor: aweń »

U nas automatyką przemysłową kompleksowo zajęła się firma Centrum Projekt https://centrumprojekt.pl/oferta/linie- ... rodukcyjne z Wrocławia. Oni zaprojektowali i zbudowali nasze maszyny, stanowiska zrobotyzowane. Ta firma także przeprowadza serwis naszej automatyki przemysłowej. Mają korzystne ceny, są rzetelni pod każdym kątem, lepiej trafić nie mogliśmy. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Kisindżer

Re: Przemysł

Post autor: Kisindżer »

To ode mnie dostajecie namiar na specjalistów od łożysk ślizgowych - firma IN-BEAR z Gdyni https://inbear.pl/kontakt/ Oferują mega dobrej jakości łożyska a także panewki, podkładki oporowe i inne materiały ślizgowe. Spodoba wam się ich oferta, bo wybór mają doskonały, ceny nie są jakieś wzięte z sufitu i do tego fachowo doradzają.
igorŃ

Re: Przemysł

Post autor: igorŃ »

Z kolei jeśli chodzi o przemysł spożywczy, mleczarski i zajmujący się oczyszczaniem wody to mam dla was dobry namiar - firma ALIMA BIS i ich systemy filtracji membranowej http://alimafpt.com.pl/o-nas/ Firma oferuje systemy wysokiej jakości, w pełni zautomatyzowane i o konstrukcji przyjaznej środowisku. Dostarcza je, uruchamia i zajmuje się obsługą posprzedażową, także fajnie, kompleksowo działa a do tego z cenami nie przesadza.
ańkl

Re: Przemysł

Post autor: ańkl »

Na pewno także korzystacie z urządzeń pomiarowych. U nas były one niezbędne. Kupiliśmy je w firmie ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/oferta.html z Gliwic. Oni mają w swojej ofercie wysokiej jakości aparaturę pomiarową, są one w korzystnych cenach. Aparatura od nich działa niezawodnie, jest dobrze skalibrowana, pokazuje stan faktyczny, precyzyjnie sprawdza ciśnienie, czy temperaturę, polecam.
aśkm

Re: Przemysł

Post autor: aśkm »

No my szukaliśmy firmy, która zajmie się nasza automatyka przemysłowa. Zrobiliśmy badanie rynku, sprawdziliśmy kilka firm i ostatecznie skorzystaliśmy z usług firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/173/automa ... baumueller z Katowic. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny i ewidentnie znają się na tym, co robią, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Szczerze ich polecam, dzięki nim nasza automatyka i robotyka działa niezawodnie.
Wieśniak

Re: Przemysł

Post autor: Wieśniak »

W sumie sam przemysł jest niezwykle ważny i ja jestem zdania, że wiele również zależy także od samych urządzeń jakie wykorzystujemy. Jak najbardziej bardzo fajne maszyny mają w https://www.zemat.com/pl i ja jestem zdania, że jak najbardziej warto jest korzystać ze sprawdzonego sprzętu.
weź

Re: Przemysł

Post autor: weź »

O maszyny przemysłowe trzeba odpowiednio zadbać. My wykonujemy to za pomocą odpowiedniej chemii przemysłowej, smarów, itp. Te wszystkie rzeczy kupujemy w firmie MDD POLSKA https://mddpolska.com.pl/smarowanie.html z Warszawy. U nich tego typu produkty są dostępne w korzystnych cenach, są one bardzo wysokiej jakości, doskonale nam się sprawdzają. Ogólnie są kompleksowo zaopatrzeni, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
lakonny
Posty: 105
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:33

Re: Przemysł

Post autor: lakonny »

Przemysł ostatnimi laty bardzo prężnie się rozwija i coraz częściej mamy do czynienia z inteligentnymi systemami jak np. interoperacyjność https://innovatingautomation.pl/zapotrz ... produkcji/
młł

Re: Przemysł

Post autor: młł »

Jeżeli chodzi o podłogę w hali przemysłowej, to nam sprawdza się posadzka betonowa. Jest ona dodatkowo wzmocniona warstwą oleofobową. W firmie Posadzki Pinta https://www.impregnatydobetonu.pl/uslug ... i-betonowe z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach zaopatrzyliśmy się w produkt oleofobowy, ale oni także wykonali samą posadzkę. Mają szeroką ofertę i korzystne ceny, warto skorzystać z ich usług, spisali się świetnie, polecam.
wojń

Re: Przemysł

Post autor: wojń »

Jeżeli potrzebujecie części z tworzyw sztucznych lub interesuje was montaż z udziałem .pras pneumatycznych, zgrzewarek ultradźwiękowych, itp., to koniecznie skorzystajcie z usług firmy Hubeny http://hubeny.com.pl/oferta/montaz/ z Klonowa Dolnego. Oni są dokładni, montaż przebiega szybko, jest bezpieczny i skuteczny. Ceny mają atrakcyjne, u nas spisali się świetnie, polecam ich serdecznie.
ktosś

Re: Przemysł

Post autor: ktosś »

To ja polecam dobre wagi samochodowe, których używamy od lat, i które doskonale nam się sprawdzają. To wagi od importera BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/wagi z Żywca. One są wysokiej jakości, bardzo dokładne. Ich legalizacja także zajmuje się ta firma. Ogólnie ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny usług i produktów, lepiej trafić nie mogliśmy, z produktów od nich jesteśmy w pełni zadowoleni i szczerze je polecamy.
tirkł

Re: Przemysł

Post autor: tirkł »

My niedawno kupiliśmy nową maszynę. Jest to szlifierka do szlifowania rur okrągłych, owalnych oraz eliptycznych, profili od producenta Mewaa https://www.mewaa.pl/content/9-szlifierka-orbitalna z Sukowa. Ona służy do obróbki elementów prostych jak i również zagiętych, doskonale nam się sprawdza. Jest wydajna, działa dokładnie, ma system planetarny MW130, który pozwala na obrabianie rury bez konieczności jej obracania, co jest niesamowicie wygodne. Maszyna jest wysokiej jakości, polecam serdecznie.
łuuukasz

Re: Przemysł

Post autor: łuuukasz »

Automatyka przemysłowa, serwis, wdrażanie maszyn, to wszystko jest ważne jeżeli chcemy mieć dobrej jakości wyposażenie i sprawnie działający zakład produkcyjny. Tu polecę z własnego doświadczenia firmę https://imsserwis.pl/, zajmują się tego rodzaju usługami. Robią to bardzo dobrze, bez problemów, z wykorzystaniem po prostu odpowiednich narzędzi

guerlain homme intense tester
JanekŻ

Re: Przemysł

Post autor: JanekŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie przemysłu i prowadzicie swoje firmy to polecam cały czas inwestować w maszyny technologiczne. Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż nowych i używanych maszyn na przykład do obróbki plastycznej blach i rur . Takie maszyny zamówimy bez problemu w https://polsver.pl/ z Warszawy.
Awatar użytkownika
justa
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Przemysł

Post autor: justa »

Koniecznie zajrzyj na stronę https://gigaom.pl/simatic-s7-1200 gdzie znajdziesz wiele produktów i sprzętów z zakresu automatyki przemysłowej. Decydyjąc się na zakupy w Gigaom, możesz liczyć na najwyższą jakość.
pikoloś

Re: Przemysł

Post autor: pikoloś »

Temat shot blasting budzi moje zainteresowanie po przeczytaniu tego artykułu. Jakie są wasze doświadczenia z tą technologią? https://shop-pl.wabrasives.com/blog/pos ... a-przemysl
Awatar użytkownika
bornegen
Posty: 170
Rejestracja: 18 lut 2020, 19:21

Re: Przemysł

Post autor: bornegen »

Muszę przyznać, że sama ostatnio zastanawiałam się, do kogo mogłabym się zgłosić zgłosić w sprawie zakupu sprężarki. Na szczęście mój znajomy doradził mi, że całkiem spory wybór tego typu produktów można znaleźć w ofercie firmy https://czemar.pl/pl/22-sprezarki-srubowe i chyba muszę się tam na jakieś małe zamówienie
bibik

Re: Przemysł

Post autor: bibik »

Moim zdaniem firma https://agkompressoren.pl/sprezarki-sru ... snieniowe/ oferuje znakomitą ofertę na sprzedaż i serwis sprężarek. Szeroki wachlarz różnorodnych sprężarek w przystępnych cenach czyni ich propozycję atrakcyjną. Podziel się swoją opinią na temat tej firmy.
witajciewbajce

Re: Przemysł

Post autor: witajciewbajce »

Niektórzy uważają, że niewielkie zmiany dają po prostu np.: inne kable do ładowania, a okazuje się, że mogą po prostu niesamowicie nam poprawić jakość działania. I dlatego przypominam Wam, że po zmianie na ładowanie typem C opisanym tu https://lea-won.net/usb-c-eine-neue-ara ... ektivitat/ , można o wiele lepiej korzystać z urządzeń mobilnych.
salamandiks4

Re: Przemysł

Post autor: salamandiks4 »

Jeżeli szukacie sprawdzonego producenta kół i zestawów kołowych, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://sklepzkolami.pl/kategoria-produ ... -hamulcem/ . Wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.
bibek

Re: Przemysł

Post autor: bibek »

Moim zdaniem zmiękczanie i uzdatnianie wody to ważny aspekt w każdym domu czy firmie. Jeśli interesuje was taka usługa, to moim zdaniem warto zasięgnąć informacji z tej strony internetowej: https://www.energos-pro.pl/oferta/filtr ... -ck-duplex . Firma ta realizuje tego typu zlecenia w bardzo dobrej cenie, a szeroki wachlarz usług zapewnia swobodę wyboru.
ODPOWIEDZ