prezenty dla pracowników

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
wirgilia82
Posty: 1
Rejestracja: 10 sty 2023, 2:12

prezenty dla pracowników

Post autor: wirgilia82 »

Macie jakieś ciekawe pomysły na prezenty dla pracowników? Chodzi mi raczej o drobiazgi, które można by im było wręczyć w ramach podziękowania tak naprawdę. Przeglądałam sobie ostatnio oferty w internecie i moją uwagę zwróciły na przykład butelki na wodę https://businessgifts.pl/butelki-z-logo. Wydaje mi się, że większość osób by z takiej butelki skorzystała, mam rację? :)
Robotnik

Re: prezenty dla pracowników

Post autor: Robotnik »

Myślę że pracownik przez taką butelkę poczuję się niedoceniony, najlepiej jakaś premia po prostu w fajnej kwocie(200-300) i pracownik będzie efektywniejszy.
https://merdacz.pl/czy-turecki-pies-pas ... ezpieczny/
kogol

Re: prezenty dla pracowników

Post autor: kogol »

W związku z nadchodzącymi świętami postanowiłem wybrać dla rodziców kosze delikatesowe, które przypadkowo znalazłem pod tym adresem https://smaczajama.pl/pl/p/Wino-Marieta ... C75l/11170 . Uważam, że warto sprawdzić ich ofertę, ponieważ jestem przekonany, że znajdziecie coś satysfakcjonującego.
antośkaaa

Re: prezenty dla pracowników

Post autor: antośkaaa »

Szczerze mówiąc mnie bardzo spodobała się oferta jaką posiada https://www.yego.pl/ . Widziałam, że można tutaj kupić porządne upominki dla bliskich, ogólnie wybór jest spory także może jednak bez problemu dobierzecie coś dla siebie
ODPOWIEDZ