Paznokcie

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Rława

Paznokcie

Post autor: Rława »

Myślę o tym, żeby otworzyć własną działalność, ale ma to być dla mnie dodatkowe źródło dochodu, nie główne. Dlatego biorę pod uwagę to, żeby był to na przykład mobilny salon partnerski Victoria Vynn - wydaje mi się, że to bardzo dobry pomysł i tak naprawdę nie potrzebuję dużych nakładów finansowych.
Magda Nić

Re: Paznokcie

Post autor: Magda Nić »

Lubię mieć zadbane paznokcie, latem zwłaszcza zwracam uwagę na odkryte stopy. Polecam pedicure hybrydowy u https://fajnepaznokcie.pl/pedicure-hybrydowy-warszawa/, lubie ten salon bo pracują na dobrej jakości materiałach co sprawia, że paznokcie wykonane przez nich mają naturalny wygląd, są trwałe i spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientek.
wola

Re: Paznokcie

Post autor: wola »

Jeżeli lubicie zadbane paznokcie to polecam Wam wybrać się na pedicure Wrocław w gabinecie Ortogenic. Profesjonalna obsługa oraz usługi na najwyższym poziomie.
sdagmara041

Re: Paznokcie

Post autor: sdagmara041 »

Pedicure Zielona Góra to idealne miejsce, żeby zadbać o wygląd paznokci. Serdecznie polecam gabinet Dermasana. W swojej ofercie mają również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz podologii.
Bożenna

Re: Paznokcie

Post autor: Bożenna »

W pracy manicurzysty ważne jest, aby dysponować sprzętem najwyższej jakości. W tym kontekście chciałabym polecić frezarkę JD-500 Biała Activ, której dokładne dane techniczne i opis można znaleźć pod adresem https://innsi.pl/pl/p/Frezarka-JD-500-Biala-Activ/1397 i jest to urządzenie, które znacząco usprawnia pracę i pozwala na osiągnięcie doskonałych rezultatów w zakresie stylizacji paznokci.
zebbra

Re: Paznokcie

Post autor: zebbra »

Od paru lat sama sobie robię manicure hybrydowy. Wszystko do paznokci kupuję w online w drogeriach. Jest dużo większy wybór, można przebierać w markach, kolorach lakierów czy dodatków. Oczywiście często uzupełniam swój kuferek, bo co chwilę pojawiają się jakieś nowe kolory. Teraz rządzą pastele i delikatne zdobienia.
grubalinka22

Re: Paznokcie

Post autor: grubalinka22 »

Wszystkim stylistkom paznokci polecam frezy diamentowe do paznokci od stalberry. To firma która ma szeroką ofertę dobrych produktów dla stylistek paznokci. Koniecznie sprawdźcie na stronę.
Mayaa

Re: Paznokcie

Post autor: Mayaa »

Zastanawiasz się, czym jest manicure biologiczny i dla kogo będzie odpowiedni? Dowiedz się więcej o tej naturalnej metodzie pielęgnacji paznokci i sprawdź, czy to coś dla Ciebie: https://lakieryhybrydowe.pl/blog-czym-j ... odpowiedni
ODPOWIEDZ