ładunek drobnicowy

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Chana
Posty: 126
Rejestracja: 18 cze 2019, 12:03

ładunek drobnicowy

Post autor: Chana »

Kto zajmie się transportem takiego ładunku? Przewóz ładunków drobnicowych do prostych nie należy dlatego liczą się tylko sprawdzone i zaufane firmy. W końcu bezpieczeństwo mojego towaru jest na pierwszym miejscu. Może to https://www.dpvlogistic.pl/transport-sp ... drobnicowe ? Co myślicie na ten temat?
Nie ma nadziei prócz nas. Nie ma litości prócz nas. Nie ma sprawiedliwości. Jesteśmy tylko my.
Awatar użytkownika
Karkuszka
Posty: 60
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:55

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: Karkuszka »

O takim transporcie trzeba mieć już jakieś pojęcie. Poszukaj może usługodawców na portalach ogłoszeniowych? Ja tak zawsze robie :)
Awatar użytkownika
Pawlina
Posty: 24
Rejestracja: 07 paź 2019, 22:17

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: Pawlina »

Do takiego transportu trzeba już firmy, która ma to w swojej ofercie. Niektóre z transportów wymagają nie tylko odpowiednich samochodów, także i specjalistycznych zabezpieczeń przez wypadnięciem towaru na ulice. Zobaczcie sobie tu może co proponuje producent siatek firma Symar https://symar.pl/siatki-zabezpieczajace-ladunek/ Znajdziecie tu właśnie między innymi siatki ochronne, siatki zabezpieczające ładunek. Na pewno to wam się przyda podczas planowania takiego transportu.
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: Wiolkas »

Przy takich zleceniach na pewno zdecydować się na konkretne firmy transportowe. Trzeba tu wybierać doświadczonych przewoźników, mających odpowiednią flotę pojazdów i znających obowiązujące przepisy w transporcie. Co do przeróżnych zleceń to warto sobie zajrzeć na stronkę https://tiptoptrans.pl Znajdziecie tu firmę z Gdańska, która zajmuje się przeprowadzkami, a także szerokim zakresem usług transportowych.
Awatar użytkownika
docentus
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:32

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: docentus »

Każdy ma tutaj swoje własne zdanie. Sam powinieneś wymyślić coś ciekawego.
Nie ma maski, która by mogła długo ukryć miłość tam, gdzie ona jest, ani udać ją tam, gdzie jej nie ma.
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: Andre »

Może warto porównać kilka ofert. Np według mnie firma Magemar https://magemar.com.pl/ jest tutaj godna uwagi ponieważ zajmują się transportem międzynarodowym - lądowym i morskim. Kwestie logistyki mają w małym paluszku - zajmują się także ładunkami ponadnormatywnymi.
Aduś

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: Aduś »

Chana pisze: ↑28 lip 2019, 21:03 Kto zajmie się transportem takiego ładunku? Przewóz ładunków drobnicowych do prostych nie należy dlatego liczą się tylko sprawdzone i zaufane firmy. W końcu bezpieczeństwo mojego towaru jest na pierwszym miejscu. Może to https://www.dpvlogistic.pl/transport-sp ... drobnicowe ? Co myślicie na ten temat?
Zdecydowanie https://przeprowadzkilider.pl/ na pierwszym miejscu ! Bezpieczeństwo zapewnione w 10000% więc nie ma co się tym martwić. Dzięki nim nie zaprzątasz sobie głowy tym czy towar nie ulegnie zniszczeniu ;)
TomekŻ

Re: ładunek drobnicowy

Post autor: TomekŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej firmy EKSPO-TRANS https://ekspo-trans.pl/kontakt/ z Puław. Firma specjalizuję się kompleksowej obsłudze w zakresie spedycji międzynarodowej towarów cargo i drobnicowych, w tym transportu ADR. Firma specjalizujemy się w obsłudze klientów z Polski, a także innych krajów z Europy.
ODPOWIEDZ