Jakie maszyny cnc?

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Starwit-65
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2022, 2:13

Jakie maszyny cnc?

Post autor: Starwit-65 »

Siemka forumowicze! Powiedzcie mi, jakie maszyny cnc macie w swoich zakładach i bez których w ogóle sobie nie wyobrażacie zakładu? Teoretycznie można by wymieniać tokarki i prasy, ale dla mnie na przykład to jest dłutownica do metalu. Przy okazji muszę wymienić kilka maszyn na nowsze modele. Może mi coś doradzicie w tym zakresie? Będę dozgonnie wdzięczny ;)
Awatar użytkownika
justa
Posty: 223
Rejestracja: 10 lut 2020, 11:26

Re: Jakie maszyny cnc?

Post autor: justa »

Najlepiej sprawdzić rożne oferty i porównać je ze sobą, tak aby wybrac najlepsze z możliwych rozwiązanie. Od siebie polecam oczywiście ofertę ekologicznych maszyn od https://letgroup.pl/ Pozdrawiam.
BEZCYKLOWA

Re: Jakie maszyny cnc?

Post autor: BEZCYKLOWA »

Firma idzie do przodu, więc czas na nowe kompletnie rozwiązania. Dlatego powiedzcie mi, od kogo można pisać, jeśli mam na oku cięcie laserem aluminium? Właśnie to dla mnie największy problem jest i nie mogę nijak się na to zdecydować. Dajcie znać, co się stało.
ireeek

Re: Jakie maszyny cnc?

Post autor: ireeek »

Inne korzystne rozwiązanie stanowią ciągniki rolnicze, więc warto przyjrzeć się propozycjom dostępnym na stronie internetowej https://solistraktor.pl/ciagniki-rolnicze/ . Te pojazdy charakteryzują się doskonałą konstrukcją, a co istotne, ceny są tu bardzo atrakcyjne.
ODPOWIEDZ