Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
dawid

Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Post autor: dawid »

Dzień dobry. Od około roku mam sklep internetowy z narzędziamy stolarskimi. Nie ponoszę strat, są tez stali klienci ale progresu wielkiego w rpzpowju działalności też nie dostrzegam. Może przydałoby się wdrożyć jakieś działania w mediach społecznościowych albo program lojalnościowy?
tigr37

Re: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Post autor: tigr37 »

Ostatnio trochę mam problem ze sprzedażą w sklepie internetowym. Tworzę kampanie reklamowe, generalnie tu jest raczej względnie ok. Ale myślę też o tym, by skorzystać z opcji typu marketplace, opisanej tutaj: https://bluemedia.pl/baza-wiedzy/blog/e ... arketplace . Teoretycznie główną zaletą tego patentu jest natychmiastowy dostęp do bardzo dużej ilości klientów. Ale czy rzeczywiście? Opłaca się?
Łazarz

Re: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym?

Post autor: Łazarz »

W kontekście e-commerce, ważna jest również zgodność z przepisami dotyczącymi konkurencji. Przedsiębiorcy muszą unikać praktyk monopolistycznych i nieuczciwej konkurencji. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę https://e-pyrzyce.pl/e-commerce-z-persp ... o-wiedziec więc przestrzeganie tych zasad jest istotne dla utrzymania zdrowego środowiska konkurencyjnego.
ODPOWIEDZ