Finanse w firmie

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Hasan-69
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2022, 4:21

Finanse w firmie

Post autor: Hasan-69 »

Zdarzają się Wam w firmie problemy z nieopłaconymi fakturami? W sensie, że Wasze faktury, które wystawiacie zostały niepłacone? Jak sobie radzicie w takich sytuacjach, żeby odzyskać należne Wam pieniądze. My się zastanawiamy nad tym od jakiegoś czasu i prawdopodobnie zdecydujemy się na faktoring dla firm. Czy ktoś z Was też w swojej firmie korzysta z takiego rozwiązania?
mękaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: mękaa »

Ja mam ciągle problem z własnymi finansowymi kwestiami i tym, co ma dla nas znaczenie. Dlatego sama sobie to sprawdzam i mam świadomość, że uda mi się naprawdę co nieco ogarnąć. Sprawdzam tu https://finansowy.expert/porzadkowanie- ... sobistych/ , jak uporządkować finanse osobiste i mam nadzieję, że to w końcu zrobię.
mefedronka

Re: Finanse w firmie

Post autor: mefedronka »

Jestem pewna, że sporo osób ma problemy finansowe, ale jak już, to naprawdę będzie to dla mnie niekorzystne, jeśli po prostu nie będziemy mogli sobie tego ogarnąć sami. I ja na razie sprawdzam coś takiego jak dochód bezwarunkowy. Na stronie https://bif24.pl/finanse/czym-jest-bezw ... odstawowy/ znajdziecie wskazówki.
balisa

Re: Finanse w firmie

Post autor: balisa »

Problemy z finansami w firmie mogą się pojawić kiedy klienci przestają płacić terminowo faktury. Dlatego faktoring jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla małych firm w celu utrzymania płynności finansowej. Warto wziąć pod uwagę, że Aforti Factor oferuje produkty faktoringu bez regresu przy minimum formalności i pełnym finansowaniu do 100% wartości faktury.
syśkaa

Re: Finanse w firmie

Post autor: syśkaa »

Moim zdaniem warto rozważyć skorzystanie z https://morganizerfinansow.pl/ w celu ułatwienia sobie pracy. Program ten cechuje się wysoką efektywnością działania, dlatego może stanowić dobry wybór dla wielu osób.
ODPOWIEDZ