faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Kazimierz_84
Posty: 1
Rejestracja: 08 kwie 2023, 12:09

faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Post autor: Kazimierz_84 »

Witam! Czy korzystaliście kiedyś z oprogramowania faktoring? Jeśli jesteście w branży dopiero od niedawna, to na pewno o czymś takim słyszeliście. Sam na początku nie wiedziałem, na jaki system powinienem się zdecydować, ale wreszcie wybrałem Kalypso. Wydaje się najbardziej zautomatyzowanym narzędziem, bezpiecznym i pomocnym w zarządzaniu procesami. Ktoś z was z tego systemu korzysta?
longly

Re: faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Post autor: longly »

U mnie naprawdę nie ma znaczenia, co będziemy robić, ale jednak zabezpieczenia przed atakami hakerskimi to coś ważnego i ja mam wrażenie, że naprawdę można sobie co nieco w tym względzie ogarnąć. No i póki co to nie wiem, na czym polega phishingu i jak się przed nim chronić. Macie jakieś informacje dla mnie?
majaczek

Re: faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Post autor: majaczek »

Mysle, ze warto postawic na bardziej zintegrowany system jak chociazby comarch łódź - da Ci mozliwosc nie tylko faktoringu ale tez prowadzenia sklepu online czy wsparcie mobilnych aplikacji
marzycielka

Re: faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Post autor: marzycielka »

To ja przykładowo też słyszałam, że wiele modułów w firmach usprawnia system Atom ERP https://atomerp.pl/moduly . Ja jeszcze z niego nie korzystałam, ale słyszałam od znajomych, że jest rewelacyjny. Wydaje mi się, że warto byłoby z niego skorzystać.
Gąsek

Re: faktoring a odpowiednie oprogramowanie

Post autor: Gąsek »

Przyjęcie chmury hybrydowej jest strategią, która umożliwia organizacjom korzystanie zarówno z zasobów chmury publicznej, jak i prywatnej, zapewniając równowagę między kontrolą a elastycznością. Kluczowym aspektem jest tutaj zapewnienie bezproblemowej integracji i bezpiecznej komunikacji między środowiskami. W artykule https://lowiczanin.info/pl/651_artykuly ... racji.html znajdziemy omówienie najlepszych praktyk dotyczących implementacji chmury hybrydowej, co stanowi ważne źródło wiedzy dla decydentów IT.
ODPOWIEDZ