Elektroniczny obieg dokumentów

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 13
Rejestracja: 21 paź 2019, 20:16

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Karina »

Obecnie każda działalność opiera się na korzystaniu z nowoczesnych technologii i oprogramowań. Ja również idę z biegiem czasu i w mojej firmie wdrożyłam elektroniczny obieg dokumentów. Dla zainteresowanych odsyłam: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow. Z archiwum zrobiłam pokój socjalny, a każdy dokument pojawiający się w firmie od razu trafia na dysk. Polecam.
Awatar użytkownika
mila
Posty: 37
Rejestracja: 27 lut 2019, 16:44

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: mila »

To jeden z przykładów na to, jak dobrze jest wykorzystywać nowoczesne technologie w biznesie. One jednak wspierają nie tylko biznes, ale tak naprawdę każdy aspekt naszego życia. Dlatego dobrze jest wiedzieć, co nowego powstało i do czego służy. Tutaj http://www.web-news.pl/ mamy na ten temat więcej informacji. To sprawny portal o nowinkach technologicznych.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 87
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: kozi44 »

podrzucam Ci ciekawy artykuł https://www.cludo.pl/jak-stworzyc-dokument-rfp-dla-cc/ nt tworzenia zapytania ofertowego. Myślę ze w każdej firmie prędzej czy później przyda się taka pomoc, gdyż na pewno kiedyś do przetargu będziecie startować. Artykuł został fachowo napisany, także jego cenne wskazówki na pewno będą przydatne
Awatar użytkownika
Andre
Posty: 195
Rejestracja: 17 lut 2020, 12:34

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Andre »

Warto wdrażać takie nowoczesne rozwiązania technologiczne w firmie i to niezależnie od profilu jej działalności. Teraz takie metody jak robotyzacja procesów to świetne rozwiązanie zarówno pod kątem bezpiezeńśtwa pracy z maszynami czy systemami jak i pod kątem efektywności pracy. Moim zdaniem takie innowacje powinny być już standardem w firmach
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: abraham »

Jestem przekonany, że jeśli chodzi o sam elektroniczny obieg dokumentów to ja jestem wielkim zwolennikiem takiego rozwiązania. Tym bardziej, że wiem jak znacząco ono ułatwia codzienną pracę i jak dla mnie jest to doskonała sprawa. W sumie odkąd posiadam je u siebie w firmie to moja praca stała się bardziej efektywna.
Bartłomiej

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Bartłomiej »

Elektroniczny obieg dokumentów to dziś podstawa działalności każdej znaczącej firmy. Jeśli chcemy być na bieżąco poinformowani o wszystkich istotnych sprawach i dokumentach, które trafiają do naszej firmy, powinniśmy mieć do nich nieograniczony dostęp. Dlatego warto postawić na sprawdzony system https://edokumenty.eu/system-obiegu-dokumentow/ gdzie dostępna aplikacja mobilna zapewni nam stałą kontrolę nad przepływem wszelakich informacji i pozwoli na skuteczne i efektywne zarządzanie firmą https://edokumenty.eu/system-zarzadzani ... biorstwem/
Antońna

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Antońna »

Poniekąd masz racje. Przejście wielu firm oraz urzędów na tryb zdalny wręcz wymusiło wprowadzenie jakiegoś systemu przepływu dokumentów. Decydowanie trzeba powiedzieć że tych samych systemów powstało bardzo dużo. Na ten przykład w naszej firmie nawiązano współpracę z firmą https://www.contman.pl/. Dokładniej wykorzystujemy ich rozwiązanie workflow z mojej perspektywy sprawdza cię bardzo przyjemnie i nie sprawia mi problemów w obsłudze.
Fuśka

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Fuśka »

Tak naprawdę to sam elektroniczny obieg dokumentów jest bardzo ważną kwestią i ja jestem zdania, że gdy nad nim się zastanawiamy to zdecydowanie warto go wziąć. Ja również u mnie w firmie mam elektroniczny obieg dokumentów od https://www.connecto.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow/ i tak naprawdę wiem, że był to wybór właściwy.
ODPOWIEDZ