Drukarki Brady

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 20
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:05

Drukarki Brady

Post autor: heniutek »

Każdy, kto jest w jakiś sposób związany z przemysłem pewnie kojarzy taki element jak drukarka Brady. Drukuje się na nich wiele bardzo wartościowych rzeczy, zwłaszcza w energetyce. Zastanawia mnie jednak taka rzecz, jak wygląda żywotność takich drukarek, tj. ile lat eksploatacji potrafią znieść? Te, które są w firmie mojego brata to często są wymieniane z powodu uszkodzeń mechanicznych wskutek upadków lub innych czynników zewnętrznych.
Awatar użytkownika
docentus
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2019, 21:32

Re: Drukarki Brady

Post autor: docentus »

Mam nadzieję, że inni Ci tutaj pomogą. Ja niewiele wiem w tym zakresie.
Nie ma maski, która by mogła długo ukryć miłość tam, gdzie ona jest, ani udać ją tam, gdzie jej nie ma.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Drukarki Brady

Post autor: Catty »

A skoro już mowa o drukarkach, to jakie zazwyczaj kupujecie wkłady do Waszych drukarek - oryginalne czy zamienniki? Ja zawsze staram się kupować oryginalne wkłady. Ale dzięki temu, że zamawiam je on-line, na przykład w sklepie internetowym https://www.drukuj24.pl/wklad-atramento ... nalny.html, to wcale nie musze za nie przepłacać ;)
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Drukarki Brady

Post autor: Wiolkas »

Posiadanie porządnej drukarki w firmie jest bardzo ważne, stawia się również często na urządzenia wielofunkcyjne. W wielu firmach również mogą sprawdzić się drukarki sublimacyjne. Takie będziecie mogli znaleźć na stronie supportart.pl. Te w połączeniu ze specjalnym tuszem przygotują wam elementy do oklejenia puzzli, kubków, etui do telefonów itp.
ODPOWIEDZ