Dodatkowy magazyn

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
wenancjusz84
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2021, 17:40

Dodatkowy magazyn

Post autor: wenancjusz84 »

Witam serdecznie. Potrzebna mi dodatkowa powierzchnia magazynowa na potrzeby firmy, więc powoli rozglądam się za ogłoszeniami. Przede wszystkim interesują mnie magazyny na sprzedaż Bielawa. Podpowiedzcie mi, lepiej samemu się wszystkim zająć czy wybrać się do pośrednika?
ważniak

Re: Dodatkowy magazyn

Post autor: ważniak »

Ja jeszcze nie mam tak rozwiniętej firmy aby mieć własny magazyn, ale myślę, że całkiem niedługo również zdecyduję się na sprzedaż towarów do innych krajów Unii Europejskiej. Już nawet miałem okazję zapoznać się z tym co napisano na stronie https://swiadome.pl/artykuly/jak-uzyska ... o-to-jest/ i faktycznie samo posiadanie numeru EORI w takiej sytuacji będzie istotne.
Awatar użytkownika
Catty
Posty: 336
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:10

Re: Dodatkowy magazyn

Post autor: Catty »

A skoro już jesteśmy przy takim magazynowym temacie... czy macie na Waszych magazynach regały wysokiego składowania? Jeśli tak, to czy pamiętacie o ich odpowiednim oznakowaniu? Na takim regale powinny się znaleźć między innymi etykiety z kodami kreskowymi czy też informacje na temat tego, jaki jest maksymalny udźwig regału i kto jest jego producentem. A Wy co jeszcze macie naklejone na regałach?
natuśka

Re: Dodatkowy magazyn

Post autor: natuśka »

wenancjusz84 pisze: ↑05 paź 2021, 3:37 Witam serdecznie. Potrzebna mi dodatkowa powierzchnia magazynowa na potrzeby firmy, więc powoli rozglądam się za ogłoszeniami. Przede wszystkim interesują mnie magazyny na sprzedaż Bielawa. Podpowiedzcie mi, lepiej samemu się wszystkim zająć czy wybrać się do pośrednika?
Jak ktoś potrzebuje dodatkowego magazynu, to myślę że taka oferta jak tutaj - hale produkcyjne producent będzie dla niego interesująca.
Roman77

Re: Dodatkowy magazyn

Post autor: Roman77 »

Skoro Wasza firma ma takie potrzeby, to chyba dobrze? Jak dla mnie, powinniście się dobrze zastanowić nad tym, co mogłoby zadziałać odpowiednio w Waszym przypadku. Wiem, że aktualnie coraz popularniejsze stają się takie rozwiązania, jak chociażby małe magazyny na wynajem. Możecie sprawdzić je poprzez stronę https://gizobox.pl/ Może się okazać, że i w Waszym przypadku okażą się one w zupełności wystarczające. Pomyślcie nad tym, bo mogłoby być to dla Was ciekawą alternatywą.
ODPOWIEDZ