Części do koparek

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
Awatar użytkownika
Guttek
Posty: 4
Rejestracja: 06 sie 2020, 12:57

Części do koparek

Post autor: Guttek »

Koparki gąsienicowe to jedne z tych maszyn budowlanych, które dają możliwość wjazdu na plac budowy praktycznie w każdych warunkach. W przeciwieństwie do koparek kołowych wywierają na grunt o wiele mniejszy nacisk punktowy, dlatego tak ważne jest odpowiednie zadbanie o ich układ jezdny. Gąsienice gumowe do koparek https://www.serwis-kop.pl/pl/category/201-gasienice powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów co przedłuża ich żywotność.
Rafał

Re: Części do koparek

Post autor: Rafał »

U nas w Good-goods mamy sporo części oryginalnych i zamiennych. Ostatnio zwiększyliśmy liczbę w Renault https://good-goods.pl/renault-rvi/. Zapraszam do kontaktu!
Awatar użytkownika
Wiolkas
Posty: 73
Rejestracja: 07 paź 2019, 18:57

Re: Części do koparek

Post autor: Wiolkas »

Macie swoją koparkę? Ja akurat wynajmuje jak potrzebuje do konkretnych prac budowlanych, zakup to za duży wydatek. Wynajem ma też i swoje zalety, nie przejmuje się tak serwisem, naprawami, a to jest kosztowne. Wynajmujemy sprzęt budowlany w firmie Gizo i współpraca jak na razie bardzo dobrze się sprawdza. Mają sporo swoich oddziałów zlokalizowanych w całej Polsce, spokojnie i coś dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ