Bezpieczeństwo w pracy

Jak prowadzić biznes? Uruchomienie działalności, dokumenty, księgowość, finanse.
hiś

Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: hiś »

Bezpieczeństwo w pracy - temat rzeka. Nie wszędzie przestrzegane jest w 100%. Ale są firmy które posiadają certyfikat ISO 45001 i naprawdę dbają o bhp. A jak jest u Was?
Awatar użytkownika
abraham
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:52

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: abraham »

Jak najbardziej zasady bezpieczeństwa w firmie to praktycznie rzecz święta i należy ich oczywiście przestrzegać. Warto również pomyśleć o tym co napisano w https://www.alumatex.pl/jak-dobrac-maty ... eczeniowe/ i jestem zdania, zę same maty antyzmęczeniowe sprawdzają się doskonale.
mągazynier

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: mągazynier »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwa w pracy, a w moim przypadku chodzi konkretnie o magazyn, spotkałem się ostatnio z systemem barier elastycznych. Czy może ktoś z Was o nich słyszał? chodzi mi konkretnie o ochronę przed przewróceniem towarów składowanych w stosach, jak tutaj: https://bariery-elastyczne.pl/produkty/ ... ladowania/ Może ktoś z Was zna ten system i jest w stanie powiedzieć coś więcej?
MichałŚ23

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: MichałŚ23 »

Bezpieczeństwo w pracy to również dobre zabezpieczenie w budynkach i tu mam na myśli zabezpieczenia przeciwpożarowe. Warto zapoznać się z oferta firmy JACK-SERVICE z Warszawy https://www.jackservice.com.pl/oferta/z ... iwpozarowe , która oferuje bogaty wybór systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych konstrukcji budynków i nie tylko. Bezpieczeństwo jest najważniejsze !
ukł

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: ukł »

U nas bhp jest przestrzegane, tak samo bardzo zadbaliśmy o bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Tutaj nie ma co oszczędzać, lepiej jest po prostu skorzystać z usług dobrych fachowców, którzy zadbają o system ochrony przeciwpożarowej w waszym budynku. U nas zajęła się tym wszystkim firma Killfire https://killfire.pl/oferta.html z Warszawy. Oni znają się na wykonywanej pracy, kompleksowo podeszli do tematu, zaczęli od projektu, a skończyli na montażu i konserwacji urządzeń, polecam.
łókasz

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: łókasz »

Należało zadbać o konkretne wyposażenie pożarowe. Systemy tego typu zapewnili https://www.profire.pl/sta%c5%82e-urz%c ... azowe.html po mocno konkretnej jakości. Warto dmuchać na zimne i z różnych stron przygotowywać się na podobne przypadki. Nie trudno o wywołanie pożaru, gorzej z jego opanowaniem..
mulo

Re: Bezpieczeństwo w pracy

Post autor: mulo »

Innym ważnym aspektem w biznesie jest kwestia bezpieczeństwa i higieny pracy. Niezbędne jest sporządzenie instrukcji dotyczącej postępowania w przypadku pożaru czyli tzw. instrukcja pożarowa , która powinna być przygotowana przez specjalistę posiadającego wymagane kwalifikacje.
ODPOWIEDZ